Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Formuła Suderland - Nowe otwarcie
Nareszcie, mogę państwu pokazać nową odświeżoną Formułe Suderland. Taka, inna, piękna. Nie będę się rozpisywał aż nadto: bierzcie tą wspaniałość i zapisujcie się!
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Czy nasza F1 będzie wyglądała podobnie do tego, co organizowałeś kiedyś w ramach "pewnej gry przeglądarkowej"? Przyznam się, że na takie coś czekam, wiem, że to wymaga czasu i w ogóle, ale było to iście epickie. Warto byłoby rozpropagować na mikroświat, że mamy tak świetnie rozwinięty sport.
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Myślę że lepiej, ale tam żeby odtworzyć to to musiałbym skasować siebie z jakiejś połowy innej aktywnosci, więc będzie mój kompromis.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options