Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Turniej szachowy
Lightbulb 
Szanowni,

pochodzę z Sarmacji, a tutaj przybywam jako gość z propozycją: organizuję międzykrajowy turniej szachowy o Puchar Mikronacji. Poprzednio z sukcesem zorganizowałem podobny w Sarmacji. Szczegóły: tempo 15 min/gracza, platforma: do wyboru chess com, Lichess, kurnik...
Mam nadzieję, że nie zabraknie zgłoszeń i turniej będzie zarazem fajną imprezą sportową, jak i wydarzeniem aktywizującym mikronacje.
Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 7.04. o godz. 23:59. Proszę o zgłoszenia na pw u mnie. 
PozdrawiamSmile

Odpowiedz
Zachęcam do zapisów Smile w zgłoszeniu na pw proszę podać link do swojego profilu na chess com/Lichess/kurnik

Odpowiedz
Jakby kogoś interesowało:
Pisałem o tym, że się zgłoszę na turniej. I tak, zgłosiłem się. Suderland ma swojego reprezentanta. I zapewniam, że nie byle jakiego Smile
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Też bym się chętnie zgłosił, ale muszę przyznać, że słabo mi idzie w szachy. Zbyt mało przewiduje. Ale życzę powodzenia Panu, Panie Karl.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Zapisy zakończone Smile Pod tym linkiem można znaleźć podział na grupy, rozpiskę par oraz linki do profilów

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1...87#p306687

Odpowiedz
Panie Karlu, trzymamy kciuki! Big Grin
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Także trzymamy kciuki. Sam bym się zgłosił, ale niestety moje umiejętności szachowe równe są zeru.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(08.04.2019, 18:17)Ryszard Maj napisał(a): Panie Karlu, trzymamy kciuki! Big Grin

Pierwszy meczyk przegrałem (grałem z Panem Vilarte), a więc trzymajcie kciuki dalej i jeszcze mocniej, abym chociaż z grupy wyszedł Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Odświeżę wątek, ponieważ organizuję mecz dwóch klubów sarmackich o drużynowe mistrzostwo kraju:
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1...21#p313621

zapraszam do gościnnego wsparcia którejś z drużyn Big Grin A po wakacjach wystartuje u nas liga.

Odpowiedz
Topic Options