Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Spółdzielnia Rolnicza "Kłos"
W tym wątku będą informacje z  działalności Spółdzielni "Kłos"
Na początku artykułami które będą produkowane na farmie będą:
-Pszenica,Chleb
-Wołowina
-Jajka
-Mleko
-Drób
-Masło
-Sery
-Twaróg
-Prawdopodobnie dojdą również jabłka!

W przyszłości planowane jest rozbudowanie możliwości i uprawiane będą np. Ziemniaki,Buraki Cukrowe,Groch,Kukurydza,Rzepak

W tym wątku będą głownie poruszane tematy finansowe całej Spółdzielni Rolniczej "Kłos" o samych działaniach na farmach dowiedzą się państwo w wątku/wątkach poniżej:

[Obrazek: qzsHWEz.jpg]

Odpowiedz
Można wiedzieć, gdzie znajdują się dokładnie pola uprawne?
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Spółdzielnia już złożyła wniosek o działkę na terenie Okręgu Uhraińskiego, gdy otrzymamy ją, złożymy zamówienie na budowy pierwszego budynku, z kolei w międzyczasie złożyliśmy już zamówienie na pierwszy sprzęt rolniczy.

Odpowiedz
Chciałbym poinformować iż utworzone zostaną osobne wątki opisujące działania dla poszczególnych farm działających w naszej spółce pierwszy z nich mogą państwo je przeczytać poprzez linki które zostaną dodane w głównym poście powyższego wątku lub w pojedynczych postach o powstaniu kolejnej farmy. Kwestie finansowe samej spółdzielni pozostaną w tym wątku.Tymczasem zapraszam na wątek poświęcony pierwszej z naszych farm!

Odpowiedz
Niestety odchodzę ze spółdzielni a tym samym zawiesza ona swoją działalność.

Odpowiedz
Firma wystawiona na sprzedaż.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Firma została wystawiona ponownie na sprzedaż, wkrótce pojawi się licytacja, miejmy nadzieję że nowy własciciel zadba o firmę tak jak powinien.

Odpowiedz
Ja, obecny właściciel spółki Novitel i spółdzielni Kłos, przybyłem w dzisiejszym dniu na tereny mojego nowego nabytku. Niektórzy z rolników byli zdziwieni zarówno tym, iż motocyklem przyjechałem, jak również samym faktem, że obecnie jestem właścicielem i zarządcą tego przybytku. Starego zarządcę ze stanowiska usunąłem, siał bowiem głównie zamęt, a i niemal połowa pracowników zrezygnowała, gdy począł z zapłatą wynagrodzeń się spóźniać. Rozpocząłem prędko przemawiać do zgromadzonej w jednym z baraków ekipy pracowniczej:
- Nazywam się Piotr Harniawiekicz, jestem nowym właścicielem spółdzielni naszej. Celem moim nie tylko zarządzać i zysk odbierać, lecz także godny byt Wam, rolnikom ciężko pracującym zapewnić. Szykuję dla Was zmiany, gwarantuję płacę 500 koron za miesiąc, a niedługo też postawię tu stołówkę z posiłkami dla Was, ludzi pracy. Oczywiście rzecz jest w tym, że sami swoich spraw winniście pilnować, a do mnie listem wysłać w razie potrzeby to, co ustalić trzeba. Jestem też właścicielem firmy, która zajmuje się telefonią komórkową, czyli takim systemem telefonu, który jest przenośny i działa na falach radiowych. Będą tu za jakiś czas dostępne telefony i komputer, można będzie dzwonić , wysyłać teksty i korzystać z wielu innych usług. Pracownikom, czyli Wam dam ja bezpłatny dostęp do kart telefonicznych, będziecie mogli telefon u mnie zakupić i zacząć korzystać z bez kosztów zbyt mnogich. A i jeszcze jedno. Będą dla was zniżki na skup płodów rolnych, bony pieniężne dla rodzin i paczki na święta państwowe. Ty tyle, a teraz proszę zadawać pytania, a jeśli ich nie acie, możecie do obowiązków powrócić.
Słuchacze długo bili brawa, zwłaszcza, gdy pokazałem im papier pokazujący zwolnienie miernego poprzednika, który tylko kontrolować umiał, ale niewiele z tego pożytku było. Rolnicy wzięli się więc do pracy, była akurat pora żniw, znosili dziś więc zebrane zboże do spichlerzy, a ja zobaczywszy, że jest w nich wola pracy i podjęcia trudu odbudowy spółdzielni, wypłaciłem im po stówie na głowę i odjechałem znów do Delilandu, gdzie już czekała ukończona siedziba firmy Novitel.

Odpowiedz
Topic Options