Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Chaskowo - opis miasta
#1
Chaskowo - jedyne miasto oznaczone na mapach Brodrii na terenach obecnego Okręgu Pruskiego.
Miasto leży w środku lądu i jest oddalone od wybrzeża o kilkadziesiąt metrów, ale mimo to jest to miasto portowe. Chaskowo zostało połączone z morzem dosyć rozległym i długim kanałem umożliwiającym wypłynięcie statkom z portu.
W mieście znajduje się port oraz nieczynna i bardzo zniszczona stocznia. Miasto ma dosyć rozwiniętą i wszechstronną infrastrukturę. Znajduje się w nim również lotnisko (zniszczone), liczne autostrady i tory kolejowe (również zniszczone).
Chaskowo to również miasto przemysłowe, nastawione na produkcję głównie maszyn lotniczych i pojazdów. Jednakże wszystkie fabryki również uległy znacznemu uszkodzeniu bądź zniszczeniu.
Według informacji wynika, że w mieście mogło mieszkać nawet 1 000 000 ludzi, ale ta liczba zmniejszyła się do ok. 150 000. Wynika to z tego, że miasto było jednym z celów ofensywy wojsk podczas konfliktu granicznego i w wyniku walk, mieszkańcy zostali zmuszeni opuścić miasto, które zostało niemalże zniszczone.
Chaskowo znajduje się na terenie nizinnym. Mimo licznych zniszczeń, miasto na potencjał na odbudowanie go i stworzenie jednego z ważniejszych miast dla obecności Republiki Suderlandu na Nordacie.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options