Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Kredyty...
Może temat już zamknięty, ale jest to pomysł na przyszłość. Będzie on polegał na tym, że po ponownym dostaniu obywatelstwa nie będzie można wziąć żadnego kredytu a wręcz odwrotnie spłacić ten poprzedni! To mogłoby dobrze wpłynąć na budżet.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
No tak, tylko że powątpiewam, by Pan Kowalski pragnął ponownie uzyskać obywatelstwo. Można Pański pomysł dodać do tych innych, ale na pewno nie rozwiąże w pełni kwestii kredytów.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
A co jeśli były obywatel powróci potajemnie pod nowym nazwiskiem? Wiem, wszyscy optymistycznie zakładamy, że mikronauci są uczciwi i nie tworzą kilku tożsamości, a tym bardziej swoich klonów... Aczkolwiek świat (mikroświat) nie jest idealny i nie wszyscy tak robią. Mam w sumie pewne obawy czy takie rozwiązanie nie zachęcałoby niektórych do tego, aby celowo tworzyć nową postać w celu uniknięcia starych zobowiązań.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Jeśli chodzi o konta to, wystarczy sprawdzić IP i od razu kasować takowe klony.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
(22.04.2019, 12:44)Ferdynand Dugosz napisał(a): No tak, tylko że powątpiewam, by Pan Kowalski pragnął ponownie uzyskać obywatelstwo.

Dopóki to będzie zależało ode mnie, więcej obywatelstwa tutaj już nie uzyska.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Wierzę w drugą szansę. A jednak to będzie już chyba trzecia dla Kowalskiego, więc chyba lepiej, by już się tu nie pokazywał. Wciąż nie wiem, czy on tu był i robił to wszystko wyłącznie z własnej woli.

Odpowiedz
(23.04.2019, 12:43)Ferdynand Dugosz napisał(a): Wierzę w drugą szansę. A jednak to będzie już chyba trzecia dla Kowalskiego, więc chyba lepiej, by już się tu nie pokazywał. Wciąż nie wiem, czy on tu był i robił to wszystko wyłącznie z własnej woli.

Ja też wierzyłem, ale po tym, co mi Pan Kowalski powiedział to przestałem. Odpowiem, nie robił tego z własnej woli Wink

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(22.04.2019, 11:58)Gustaw II Vladerewski napisał(a): Może temat już zamknięty, ale jest to pomysł na przyszłość. Będzie on polegał na tym, że po ponownym dostaniu obywatelstwa nie będzie można wziąć żadnego kredytu a wręcz odwrotnie spłacić ten poprzedni! To mogłoby dobrze wpłynąć na budżet.

Ten pomysł jest słuszny, ale wcale nie dlatego, ze wpłynęło by to dobrze na nasz budżet, tylko dlatego że swoje długi trzeba spłacać.

(23.04.2019, 13:13)Stanisław Dmowski napisał(a): Ja też wierzyłem, ale po tym, co mi Pan Kowalski powiedział to przestałem. Odpowiem, nie robił tego z własnej woli Wink

A co Pan Kowalski Panu powiedział? Jest to dosyć interesujące.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
Topic Options