Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Witan
Dzień Dobry!
Jest to moje 1 spotkanie z mikronacją.
Suderland polecił mi Albrecht Pringsheim.
Oczekuje na miłe przyjęcie

Odpowiedz
Witam serdecznie!

Miło słyszeć, że jeden z naszych młodszych obywateli postanowił Pany zarekomendować Suderland.

Jakies pytania? Chce Pan coś wiedzieć o gospodarce? polityce? sporcie? czymś innym? Proszę pytać, ktoś na pewno odpowie.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Jako Prezydent witam serdecznie w Republice Suderlandu.

Na początek pytanie, jakie ma Pan zainteresowania i oczekiwania? Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Panie Prezydencie:
Moimi zainteresowaniami jest sport głównie piłka reczną.
Moimi oczekiwaniami jest to że Obywatele przyjmą mnie z uśmiechem.

Odpowiedz
(10.04.2019, 20:15)Peter Tkaczyk napisał(a): Moimi oczekiwaniami jest to że Obywatele przyjmą mnie z uśmiechem.

To przepraszam i nadrabiam Smile
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Panie Norbercie:
Mam pytanie o Gospodarce i Sporcie.
Chciałbym dowiedzieć się wiedzieć o tym.

Odpowiedz
(10.04.2019, 20:20)Peter Tkaczyk napisał(a): Panie Norbercie:
Mam pytanie o Gospodarce i Sporcie.
Chciałbym dowiedzieć się wiedzieć o tym.

Chodzi konkretnie o model działania gospodarki? Otóż oparta jest ona przede wszystkim o model zakładania firm z wykorzystaniem dostepnych pieniędzy, ewentualnie wpierw też zarobić pieniądze zatrudniając się w którejś z istniejacych już firm. Poza tym państwo oferuje pieniądze na start działalności oraz dofinansowania dla nowych projektów działalności gospodaczej.

Sport? Przede wszystkim jest on fabularny. Obecnie mamy sporty motorowe: Formuła Suderland i Rajdy; Kolarstwo, Sporty walki. Wybór jest i zazwyczaj wystarczy się tylko do tego zapisac.

Odpowiedz
Dziekuję za informacje.

Odpowiedz
Witam serdecznie. Liczę, że zostanie Pan u nas na dłużej. Akurat Suderland to dobre miejsce, by zacząć swoją przygodę z mikronacjami.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Wiem Prosze Pana
Dlatego tu jestem.

Odpowiedz
Dzień dobry! Życzę powodzenia i mam nadzieję, że się Panu u nas spodoba i niedługo dołączy Pan do naszej społeczności jako kolejne, aktywne ogniwo Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Witam, witam. Niech ręka wolnego rynku będzie z Panem!
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(12.04.2019, 23:15)Hans von Eichenblatt napisał(a): Witam, witam. Niech ręka wolnego rynku będzie z Panem!

Przesiąknąłeś tymi poglądami do tego stopnia, że nie potrafisz już nic normalnego z siebie wydusić? Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witam Pana,
Od razu uprzedzam, że na obywatelstwo trochę trzeba u nas poczekać i proszę się nie zniechęcać do pozostania z nami. 17 kwietnia będzie Pan cieszył się z obywatelstwa Republiki.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Właśnie nadałem Panu obywatelstwo rozporządzeniem KRSW 1/17/04/2019.
Witamy na pokładzie!
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options