Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pakt Antykominternowski - I Nadzwyczajny Zjazd NPS
Cytat:

Towarzysze Partyjni!
Za niecałe dwa miesiące będziemy obchodzić pierwszą rocznicę istnienia partii. Rocznica ta jest jakże ważną datą w historii suderlandzkiego nacjonalizmu. Wtedy też wyłamaliśmy się z Alternatywy dla Suderlandu, która niestety okazała się być kolosem na glinianych nogach niezdolnym do utrzymania odpowiedzialności jaka na nią spadła.

Nasza partia istnieje już 10 miesięcy i święci same sukcesy. My, jej członkowie, w pełni utożsamiamy się z tym co ona propaguje i o co walczy.

Nie kryjemy się z tym, że nasza partia stawia na militaryzm oraz ekspansję. Jednakże, to nie uniemożliwia nam podjęcia współpracy z innymi obywatelami.

Mimo moich zgrzytów z Prezydentem, nie zapomniałem o tym, że w dużej mierze dzięki niemu jestem tu gdzie jestem, bo wpłynął na mnie i zachęcił do działania. A dzięki aktywności naszej dwójki, w politykę po szanej stronie zaangażowali się Maksymilian Groziwozki i Hans von Eichenblatt, wsparcie udzielało i dalej udziela nam również kilku innych obywateli, których nie sposób mi tak z głowy wymienić w tej chwili.

Towarzysze partyjni!
Odkąd prawdziwa prawica suderlandzka, a nie farbowani faszyści von Razorina, doszła do głosu, wypowiedzieliśmy wojnę całej lewicy. Dla nas lewica to szkodnik, wróg. Uważamy ich za burzyciela tego co żeśmy wszystko stworzyli i dalej tworzymy. Zwalczaliśmy ruchy najbardziej radykalne lewicowo jako anarcho-komuniści. Stawiliśmy opór wobec fundacji gloryfikujących czerwony terror. Krytykowaliśmy organizacje kultywujące Związek Spartakusa i idee socjaldemokratyczną. Ostatnie wydarzenia utwierdziły mnie w jednym. W tym, że nasze starania nie idą na marne. Stoimy na straży Suderlandu. Nie pozwalamy i nie pozwolimy na to, aby lewica powróciła do władzy, którą zdobyła w wyniku puczu. Rządy lewicy poczynając od takich postaci jak Otto van Jutland i Karakal Stonoga, a kończąc na Arkadiuszu Alviuszu i Fryderyku Marksie były pełne obłudy i zdrady. 

Od ponad roku już, kiedy ja wraz z Panem Dmowskim weszliśmy Senatu budujemy nowy Suderland. Suderland szanowany i nie uważany za yoyonację. Droga mojej współpracy z Panem Dmowskim rozeszła się już dawno, ale nie znaczy to, że jesteśmy wrogami. Szeregi partii zasilili nowi swego czasu obywatele co uczyniło nas najliczniejszą partią. Jesteśmy ludźmi twardymi, czasami bezkompromisowymi. Ale to nie przeszkadza nam w podejmowaniu współpracy ze Stronnictwem Demokratyczno - Narodowym Norberta Byfyja, z którym od ponad roku prowadzę owocną i przyjazną współpracę. Przyjaźnie do nas nastawiony jest również Ferdynand Dugosz, członek partii Pana Byfyja. Ale przyjaźnie wobec nas są również nastawieni Filip Lotnik i  Gregory Mykko. Wynika to głównie z naszej pracowitości i oddania, które są swoistym zapewnieniem, że nigdy nie posuniemy się do zdrady.

Wraz z dniem dzisiejszym występuję z propozycją sformowania Paktu Antykominternowskiego wszystkich sił prawicowych. Nie zważając czy to ruch konserwatywno - liberalny, czy nacjonalistyczny, czy osoba niezrzeszona, ale oddana ideom nam bliskim.

Pakt Antykominternowski początkowo obejmie scenę polityczną Republiki Suderlandu, jednakże niewykluczone, że zostanie on w przyszłości rozszerzony na organizacorganizację międzynarodową skupiającą się na walce z czerwoną zarazą w każdej jej postaci.

Osobiście proponuję, aby nasz Pakt Antykominternowski zamykał się tymczasowo w tych punktach:

- ścisłej współpracy na rzecz utrzymania zbudowanego porządku, którego początki sięgają jesieni 2017 roku,

- startu ze wspólnych list wyborczych,

- wystawiania wspólnych kandydatów kandydatów na dane stanowiska.

Towarzysze Partyjni! Przyjaciele ze wszystkich organizacji nam przyjaznych jak i niezrzeszeni!

Czy jesteście gotowi na sformalizowanie i tak istniejącej od dawna między nami współpracy, zacieśnienia sojuszy i odbudowy dawnych przyjaźni w imię Republiki Suderlandu!?

Jestem w pełni świadomy tego, że są ludzie,  co pewnie zarzuciliby mi mentalność Kalego. Nie raz zarzucano mi butę, pychę, arogancję. Ale bądźmy szczerzy. Na tym opiera się prawdziwa polityka. W połączeniu z pracowitością, tylko tak można zostać wielkim. Każdy z nas chce, aby Suderland nie wrócił do dawnych czasów, kiedy to produkowano stosy niepotrzebnych ustaw, kiedy wsadzano słupy i marionetki lojalne "przywódcy". Nie chcemy aby roztrwoniono to, co zbudowaliśmy. Nie chcemy czasów kiedy traktowano nas jak yoyonację.
Oczywistym faktem jest to, że każdy naród jest zdecydowanym zwolennikiem jednej idei i usilne próby zmieniania tego są zagrożeniem dla stabilności państwa, jedności narodu i lojalności służb. Zmiana kursu politycznego spotkała się ze zmianą kadrową. W tym wypadku wyszło nam to na dobre, bo staliśmy się powszechnie szanowanym państwem. " Kości zostały rzucone" - tym którzy naprawdę mieli w sercu dobro naszej Ojczyzny, powiodło się. Lecz kolejny "rzut kośćmi", może przywrócić duchy przeszłości, bo one czekają na odpowiedni moment. 

Ja nie walczę dla sławy, dla pieniędzy, dla orderów. Jestem w pełni lojalny i oddany Republice, na którą zawsze znajdę czas. 

Panie Byfyj, zwracam się do Pana jako do lidera drugiej najsilniejszej partii w kraju. Panie Prezydencie Dmowski, zwracam się do Pana jako dawnego bliskiego współpracownika partyjnego, a obecnie przedstawiciela niezrzeszonych osób po prawicy.
Czy Wy Panowie, bylibyście gotowi do podjęcia takiej współpracy? Współpracy trzech liderów mających jeden cel. Cel, którym jest bezpieczny, silny i stabilny Suderland. Liderów, którzy od teraz będą maszerować razem aby spełnić ten cel.

Towarzysze partyjni!
Teraz zwracam się do Was. Czy wy również jesteście gotowi na tę współpracę i aktywne zaangażowanie w realizacji założeń naszej partii oraz Paktu Antykominternowskiego?

Łączyć może nas nawet wiele rzeczy. Ale koniec końców, jesteśmy wszyscy po tej samej stronie. 

Niech żyje Wielki Suderland!

Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Stronnictwo Demokratyczno-Narodowe dołącza do paktu
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Zjednoczenie politycznych frakcji tylko wzmocni Suderland i zwiększy znaczenie naszej współpracy w Senacie. Cieszy mnie to, że inicjatywa nie została bez echa.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options