Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Witam
Big Grin 
Nazywam się Marcel Nowiński. Interesuję się historią, polityką oraz socjologią. W wolnych chwilach pogrywam trochę na gitarze. Mam nadzieję na miło spędzone chwile :^.

Odpowiedz
Witam serdecznie, w republice Suderlandu.

Mozna wiedzieć jak przybysz się o nas dowiedział i do nas dotarł?
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Witamy serdecznie w Suderlandzie.

Wypada ogłosić, że pan Nowiński jest setną osobą, która przybyła w nasze skromne progi. Może z tej okazji jakaś nagroda? Macie Panowie pomysły?

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witam Pana,

W ramach nagrody dałbym przyspieszone obywatelstwo, aby nam Pan nie zdążył zniknąć przez 7 dni oczekiwania Big Grin
Ale Konstytucja to Konstytucja.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witaj,
Fajnie, że grasz na gitarze. Ja gram na innym instrumencie Wink
- Operar

Odpowiedz
(13.04.2019, 19:16)Norbert Byfyj napisał(a): Witam serdecznie, w republice Suderlandu.

Mozna wiedzieć jak przybysz się o nas dowiedział i do nas dotarł?

Poprzez kolegę Stanisława Domowskiego. Znaliśmy się kilka lat temu, on wspomniał mi o mikronacji i oto jestem.

Odpowiedz
Dzień dobry! Miło Pana powitać w naszej Republice. Proszę się rozejrzeć, zapoznać z naszym państwem, z naszą kulturą i historią. W razie wątpliwości proszę się nie krępować, tylko od razu śmiało pytać w tym temacie. Na pewno ktoś udzieli Panu wyczerpujących odpowiedzi. Na koniec życzę miłego pobytu i tego, aby się Panu tutaj spodobało Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Witam, witam a co Pan tak smętnie siedzi na tym rzęśle?
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że zostanie Pan z nami dłużej od swoich poprzedników z tego działu.

Odpowiedz
Wciąż jestem, nie uciekłem Big Grin

Odpowiedz
Skoro Pan jest, to można wiedzieć czy korzysta Pan z komunikatorów takich jak Skype bądź Discord? Sporo mieszkańców z niego korzysta, dzięki czemu można będzie łatwiej utrzymywać kontakt lub ewentualnie ułatwić pomoc w przypadku czegoś co byłoby dla ana niezrozumiałe.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Cieszymy się, że wytrwale oczekujecie. Będą z Was ludzie. Smile

Odpowiedz
No to witamy na pokładzie już oficjalnie. Do roboty, państwo czeka otworem. Smile

Odpowiedz
Owocnej kariery życzę.

Odpowiedz
Topic Options