Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Moja droga - zapowiedź
"Moja droga" - taki też będzie tytuł mojej autobiografii. Niedługo zacznę nad nią pracę i myślę, że nawet szybko się uwinę. Lubię pisać i mam do tego głowę więc nie będzie z tym problemu. A bogata i trzymająca w napięciu moja historia działalności zasługuje na to, aby została poznana.
Mam nadzieję, że dzięki temu zostanę lepiej poznany "od wewnątrz", a nie tylko jako chłodny, niekalkulujący, bezkrompromisowy i wredny polityk oraz żołnierz o pruskiej dyscyplinie Smile

Wszystko będzie opatrzone ciekawymi zdjęciami.
Biografia ukaże się raczej w formie postów na forum, chyba, że odkryję i nauczę się publikować jak to robią w Dreamlandzie czy Sarmacji.
Będą rozdziały odpowiadające poszczególnym etapom mojego życia tutaj, kariery, doświadczeń, relacji z obywatelami. Może światło dzienne ujrzą niektóre moje sekrety związane z działalnością?

Wyczekujcie! Nie zawiedziecie się!
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dobrze, że nie "Moja walka". No cóż, czekamy, co tam Pan wysmaruje.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(14.04.2019, 16:33)Stanisław Dmowski napisał(a): Dobrze, że nie "Moja walka".

A co, Pan chciałby taki tytuł nadać swojej autobiografii jeśli taka powstanie? Big Grin

A co do tytułu... Możliwe, że wraz z ukazaniem się mojej autobiografii tytuł ulegnie korekcie. I to nie na to, co wspomniał Pan Dmowski. Jeszcze muszę się dobrze zastanowić nad tytułem. Wg. mnie ten jaki planuje lepiej odda to co napiszę. A jaki to tytuł miałby być? Obecnie tajemnica Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Hm, ciekawe. Postaram się przeczytać, bo szczerze, to mało z Panem działałem. Tak jakoś minęliśmy się w czasie.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie palę się jakoś do pisania swojej autobiografii, byłoby to oznaką pychy z mojej strony. Mógłbym za to z kimś podzielić się historią...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(14.04.2019, 20:36)Stanisław Dmowski napisał(a): byłoby to oznaką pychy z mojej strony

Jest coś czego Pan nie uznaje za pychę poza schowaniem głowy w piasek lub nie wychodzenia przed szereg?

Adiunkt

Odpowiedz
Video 
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Do końca tygodnia ukaże się autobiografia.

Adiunkt

Odpowiedz
"Moja Droga" właśnie się ukazała.
Autobiografia

Wątek dyskusyjny

Adiunkt

Odpowiedz
Topic Options