Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Uszanowanie
Szanowni Państwo!
Zwracam się do was z upezejmą prośbą o przyjecie starwgo monarchisty, na wasze ziemie, aby móc dalej egzystować w mikroświecie. Przybywam do was, przez smutny rozdział mojej ojczyzny. Brodria znów upadła, a mój Carski Autorytet okazał się znikomy, tj. ojciec nie oglosil mnie następcą tronu tak i naród odrzucił me roszczenia do tronu i powstała Federacja która upadla.

Odpowiedz
Witamy znowu w Republice!

Pozwoliłem sobie przenieść wątek do odpowiedniejszego działu. Brodria nie podniesie się, dlatego wasz pobyt tutaj to jakieś wyjście z pewnością.
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
To śmieszne, że niegdyś ambitny człowiek, musi szukać azylu aby egzystować... Życie na nordacie okazuje się coraz cięższe...

Odpowiedz
Witam serdecznie, jak pewnie widać kawałek Nordaty jest obecnie pod kontrolą Suderlandu, ale jak widać Nordatą nie jesteśmy.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Życie na nordacie miałem na myśli Brodrię. Cóż może powinienem raz na zawsze zamknąć temat mych roszczeń do tronów...

Odpowiedz
Privet tovarishch!

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witam witam i o zdrowie pytam. Wink

Odpowiedz
Witam serdecznie. Dość przykra sytuacja, no ale czasem tak bywa. Niektórzy z nas również doświadczyli równie nieprzyjemnych wydarzeń. Trzeba po prostu iść naprzód. Liczę, że spełni się Pan w Suderlandzie.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witamy ponownie!

(15.04.2019, 19:04)Piotr Pawłowicz napisał(a): To śmieszne, że niegdyś ambitny człowiek, musi szukać azylu aby egzystować...

To trochę brzmi tak, jakby Suderland był niechcianą koniecznością Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options