Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Witam ponownie
Muszę wyjaśnić iż nie jestem Włochem ,jestem Polakiem z krwi i kości to był żart choć mieszkałem 10 lat we Włoszech wszystkich urażonych przepraszam

Odpowiedz
Ah, można wiedzieć czemu takim żartem zaczęto wizytę w naszym kraju?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych, Senator XI Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
smutny kraj to zły kraj

Odpowiedz
Cóż, można i tak. Niemniej jednak, każdego przybysza witamy z otwartymi ramionami. Czym się interesuje Pan Gigi? Smile
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Spokojnie, doszliśmy już do tego faktu. Zresztą nikomu chyba się krzywda przez to nie stała.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(15.04.2019, 20:43)Fausto Gigi napisał(a): smutny kraj to zły kraj

A dobry czerwony, to martwy czerwony.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator, Gubernator Safez, KGP

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(15.04.2019, 20:43)Fausto Gigi napisał(a): smutny kraj to zły kraj

Czy jest pan zatem za legalizacją marihuany, np. w naszym kraju? Zamierzam opracować nowy program wyborczy i zdanie każdego, czy to Włocha, czy Polaka, czy Suderlandczyka będzie tutaj bardzo pomocne. Big Grin
Grzegorz Brzęczyszykiewicz - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych Doktor Hab. Spraw Społecznych

Ostatni będą pierwszymi i vice versa

[Obrazek: R827141.png]

Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Cytat:Czy jest pan zatem za legalizacją marihuany, np. w naszym kraju? Zamierzam opracować nowy program wyborczy i zdanie każdego, czy to Włocha, czy Polaka, czy Suderlandczyka będzie tutaj bardzo pomocne. [Obrazek: biggrin.png]

Jeżeli każdego, to moje też? No dobrze to się wypowiem. Nie jestem ani za legalizacją ani za delegalizacją, "volenti non fit iniuria" - czyli chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeżeli zdelegalizujemy marihuanę, to natychmiast powstaną mafie które będą nią handlować, wpierw dadzą na spróbowanie a potem jeżeli klienta nie stać to sam będzie tym handlował. Poza tym, to jak to się mówi jednego idiotę mniej.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jeśli chodzi o marihuane to nie jestem za legalizacją .Można żyć bez używek.

Odpowiedz
Dokładnie. Wystarczy wybrać bezpieczniejszy sposób na odlot i poprzeglądać sobie polskie mikronacje.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Cytat:Jeśli chodzi o marihuane to nie jestem za legalizacją .Można żyć bez używek.

Zacznijmy może lepiej po co w ogóle poruszać tę kwestię? Nic mi nie wiadomo o tym, aby marihuana była ani zalegalizowana, ani zdelegalizowana (w Suderlandzie oczywiście). Szczerze mówiąc, to nie rozumiem, po co tym się w ogóle zajmować?

Cytat:Dokładnie. Wystarczy wybrać bezpieczniejszy sposób na odlot i poprzeglądać sobie polskie mikronacje.

Dlaczego chce Pan decydować, za innych Suderlandczyków, co powinni zażywać, a czego nie? Jeden woli sobie odlecieć przeglądając polskie mikronacje, drugi paląc marihuanę a trzeci pijąc wódkę, co Panu do tego? Poza tym, to nie wiem, jak chcielibyście to sprawdzać, gdyby było to zakazane?

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dzień dobry! Nie musiał Pan zakładać nowego tematu. W każdym razie życzę miłego pobytu w naszym kraju. Proszę się tylko rozejrzeć, a na pewno się Panu u nas spodoba. W razie pytań i wątpliwości proszę się nie krępować i śmiało zadawać je w tym temacie Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options