Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Praca przy spisach
Kochani,

na trzecią rocznicę niepodległości chciałem oprócz pewnej niespodzianki, o której wspomnieć nie mogę, podarować państwu odświeżone spisy obywatelskie, sędziowskie i kierownicze. Myślę, że każdy z nas ma sentyment do tych dziełek, po których przejrzeniu możemy sobie uzmysłowić, ile ludzi się przewinęło przez ten kraj, poznać ich humorystyczne biografie. Niestety, okoliczności życia realnego sprawiają, że nie podołam temu zadaniu i dlatego proszę o pomoc. Kieruję ten apel zwłaszcza do młodych obywateli a także tych, którzy w dalszym ciągu oczekują na obywatelstwo. 

Praca nie będzie trudna, musimy przejrzeć rozporządzenia, pospisywać daty nadania obywatelstw, stanowisk. Jeśli ktoś ma także zdolności graficzne to dodatkowo będziemy mogli popracować nad sylwetkami (chodzi o sędziów i naszą praktykę portretowania ich głów). Włączmy się wszyscy w pracę nad lepszą ojczyzną!

PS. Niech będzie, zapłacę Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Z chęcią pomogę. Nie mam zdolności graficznych jednak mogę pomóc przy reszcie
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Mógłbym pomóc.Ale nie mam umiejętności graficznych.
Peter Tkaczyk

Odpowiedz
Jeśli chodzi o grafikę mógłbym to zrobić Wink.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Oho, szybki odzew. Po świętach się do Was zgłoszę. Będzie się działo...

Odpowiedz
Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać za tę pracę? Wink
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
(19.04.2019, 21:29)Ryszard Maj napisał(a): Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać za tę pracę? Wink

Adekwatnego do wysiłku. Korzystam ze swego skromnego majątku, więc mógłbym trochę obdarować zainteresowanych. Musiałbym też sprawdzić, jak wygląda zawartość funduszu prezydenckiego.

Odpowiedz
Przekazałem do p. Pringsheima wskazówki do wykonania tej pracy.

Odpowiedz
Topic Options