Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Szukam pracy
Gryf 
Byłbym zainteresowany stanowiskiem w polityce/wywiadzie. Słyszałem, że jest szukany ktoś na miejsce ambasadora a ja aktualnie szukam zajęcia. Aktualnie ubiegam się także o stanowisko w policji.

Odpowiedz
Powiem panu wprost, że tutaj raczej zgłaszamy się jeżeli szuka się stanowisk pracy w rozumieniu zarobków, jak praca fizyczna bądź praca urzędnika w zakładzie pracy.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Doradziłem już Panu Nowińskiemu złożenie podania do pracy w policji. Zobaczymy, czy go przyjmą Smile
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options