Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Coś
Pan Dmowski prosił na konferencji państwowej by coś napisać, żeby nie było cicho dzisiaj, więc prosze bardzo.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Od zmęczenia dzisiejszym dniem niektórym odbija. Może jednak wyjdzie z tego humorzasta nitka.
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
To coś!

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Przy okazji wypada zapytać, czy szanowny komendant ma jakiś pomysł na rozruszanie naszych służb mundurowych?
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
Panie Komendancie, skoro powstał taki wątek, to przypomnę Panu o tym, że zgłosił się jeden obywatel do pracy w Policji. Przyjęcie bądź odrzucenie jego wniosku o pracę leży w pańskiej kompetencji.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(24.04.2019, 22:00)Stanisław Dmowski napisał(a): Przy okazji wypada zapytać, czy szanowny komendant ma jakiś pomysł na rozruszanie naszych służb mundurowych?

Rozumiem, że chodzi, o policję? Jak powszechnie wiadomo, nic tak nie rozrusza policji, jak uliczne zamieszki, gwałty i rabunki, więc skuteczne mogłoby się okazać wypuszczenie bandytów z więzień ale raczej to nie jest wskazane. Jedynym racjonalnym pomysłem wydawałoby natomiast prowadzenie fabularnej narracji, jednak ja ostatnio nie mam na to czasu, ani pomysłów.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Niedługo 1 maja, będzie okazja aby spałować jakieś nielegalne zgromadzenia czerwonych :3
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Niech żyje coś
- Operar

Odpowiedz
Nie ma to jak konstruktywna dyskusja Smile.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Takie są najlepsze
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Jeszcze jak!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Dokładniej to one są superkalifradalistodexpialityczne.

Odpowiedz
Jak widać, dyskusja - zaiste - na wysokim poziomie, tak więc także pozwolę sobie coś dorzucić. Takie osobiste przemyślenie. Mam wrażenie, zakładam, że niemylne, jakoby w moim przypadku powielała się historia obywatela Kowalskiego, słynnego widma Suderlandu. Tym samym podczas mojej nieobecności udało mi się stworzyć jakiekolwiek słownictwo nowosuderlandzkie, które na mój gust wygląda marnie i winno głęboko świadczyć o "obywatelskiej niepowadze" przy podejmowaniu pochopnych decyzji jak ta. A przecież, nie jestem de iure obywatelem.
/-/ Markus Hoffmann

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Historii Kowalskiego powtórzyć nikt nie da rady, to siedzi głębiej w czeluściach prywatnych rozmów i nie tylko.

Odpowiedz
(26.04.2019, 15:44)Markus Hoffmann napisał(a): Tym samym podczas mojej nieobecności udało mi się stworzyć jakiekolwiek słownictwo nowosuderlandzkie, które na mój gust wygląda marnie i winno głęboko świadczyć o "obywatelskiej niepowadze" przy podejmowaniu pochopnych decyzji jak ta. A przecież, nie jestem de iure obywatelem.

Proszę nie być tak samokrytycznym i zaprezentować swoje dzieło. Jeżeli nawet jest tak jak Pan mówi - czyli ten projekt nie nadaje się to wdrożenia w życie - to wniesie trochę świeżości do dyskusji na temat języków suderlandzkich. Być może zainspiruje kogoś innego do dalszych prac, a być może ktoś wpadnie na pomysł poprawek do Pańskiego projektu. Z połączenia tezy (pomysłu słownictwa nowosuderlandzkiego) i antytezy (jego krytyki) powstanie synteza, czyli projekt zupełnie nowej jakości. Gorąco zachęcam! Nie ma przecież sensu pakować języka do szuflady, skoro Pan już go opracował, co nie? Wink

Profesor Prawa

Odpowiedz
(26.04.2019, 15:44)Markus Hoffmann napisał(a): Jak widać, dyskusja - zaiste - na wysokim poziomie, tak więc także pozwolę sobie coś dorzucić. Takie osobiste przemyślenie. Mam wrażenie, zakładam, że niemylne, jakoby w moim przypadku powielała się historia obywatela Kowalskiego, słynnego widma Suderlandu. Tym samym podczas mojej nieobecności udało mi się stworzyć jakiekolwiek słownictwo nowosuderlandzkie, które na mój gust wygląda marnie i winno głęboko świadczyć o "obywatelskiej niepowadze" przy podejmowaniu pochopnych decyzji jak ta. A przecież, nie jestem de iure obywatelem.

To niezwykłe, że jeszcze nawet nie rzuciliście wnioskiem w resorcie a już ciężko pracujecie nad zagadnieniami z dziedziny lingwistyki. Pokażcie nam efekty swoich prac.
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
Topic Options