Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Noklezja
Szanowni Państwo,

jestem dalekim potomkiem twórcy Noklezji i jednocześnie jej wieloletnim zarządcą podczas jej przynależności do Brodrii. W związku z tym, przybywam z prośbą o udzielenie mi informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się z Noklezją (i całą Brodrią), czy ma ona dalej autonomię, kto nią rządzi, w jaki sposób trafiła do Suderlandu?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pytam z ciekawości i sentymentu.

Z błogosławieństwem,
Aurelio de Medici y Zep
Jego Eminencja 
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
Kardynał Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego 
Kamerling Stolicy Apostolskiej
Prymas Suderlandu 
etc. etc. 

[Obrazek: 2Qq1y.png]

Odpowiedz
Aktualnie trwają prace nad utworzeniem administracji na tych terenach. Zdaje się, że nie posiadają żadnej autonomii i nie będą posiadać aż do momentu, gdy wojsko będzie mogło odejść (głównie dlatego, że nikt tej autonomii się nie domaga).

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Obecnie Noklezja, (a właściwie jej zachodnia część) tak jak ok. 1/4 obszaru Nordaty, stanowi kolonię Republiki Suderlandu w wyniku wydarzeń z lutego tego roku. Obecnie kontrolowana Noklezja jest jednym z okręgów Nordaty Suderlandzkiej i jej status jest uregulowany na mocy ustawy o terenach kolonialnych.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Pewnie Wasza Eminencja działał w ramach brodryjskiej Noklezji. Region został zajęty w wyniku ekspansji, jednak brak rąk do zajęcia się rozwojem narracji w nich. To jest jedna z wad niepotrzebnego rozszerzania granic, powiększanie białych plam.

PS. Zauważyłem, że zarówno Eminencja jak i Eminencja Orański używacie tytułu Prymasa Suderlandu. Uzgodnijcie w końcu, kto sprawuje pieczę nad tą diecezją Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Prymasem od niedawna jest na nowo Eminencja Orański Smile Ja po prostu zapomniałem o zmianie sygnatury. Nic nie trzeba uzgadniać - Stolica Apostolska jasno stawia wszelkie sprawy Smile
Jego Eminencja 
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
Kardynał Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego 
Kamerling Stolicy Apostolskiej
Prymas Suderlandu 
etc. etc. 

[Obrazek: 2Qq1y.png]

Odpowiedz
(25.04.2019, 16:23)Stanisław Dmowski napisał(a): Region został zajęty w wyniku ekspansji, jednak brak rąk do zajęcia się rozwojem narracji w nich. To jest jedna z wad niepotrzebnego rozszerzania granic, powiększanie białych plam.

Zachęcam więc do zaangażowania. Mam kilka pomysłów na rozwój, ale samemu trochę się to dłuży. Poza tym potrzebowałbym wolnych przedsiębiorstw (bez aktualnych zleceń) aby mogły rozwinąć ten obszar - infrastruktura (kolej), przemysł itp.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Koburska Filia Suderlandzkiej Spółki Budowlanej ma możliwości operacyjne.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
(26.04.2019, 20:59)Karl von Schwarzengrau napisał(a):
(25.04.2019, 16:23)Stanisław Dmowski napisał(a): Region został zajęty w wyniku ekspansji, jednak brak rąk do zajęcia się rozwojem narracji w nich. To jest jedna z wad niepotrzebnego rozszerzania granic, powiększanie białych plam.

Zachęcam więc do zaangażowania. Mam kilka pomysłów na rozwój, ale samemu trochę się to dłuży. Poza tym potrzebowałbym wolnych przedsiębiorstw (bez aktualnych zleceń) aby mogły rozwinąć ten obszar - infrastruktura (kolej), przemysł itp.

A ja nie będę owijał w bawełnę i nie mam. My mamy pustki na wyspie, a co dopiero na dołączonych ziemiach...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(27.04.2019, 14:37)Stanisław Dmowski napisał(a):
(26.04.2019, 20:59)Karl von Schwarzengrau napisał(a):
(25.04.2019, 16:23)Stanisław Dmowski napisał(a): Region został zajęty w wyniku ekspansji, jednak brak rąk do zajęcia się rozwojem narracji w nich. To jest jedna z wad niepotrzebnego rozszerzania granic, powiększanie białych plam.

A ja nie będę owijał w bawełnę i nie mam. My mamy pustki na wyspie, a co dopiero na dołączonych ziemiach...

W skali mikronacyjnej to nasza wyspa jest aż zbyt upchana, chyba że mamy jak w innych krajach poustawiać miasta i się cieszyć że jest ich po prostu dużo. Suderland w swojej konstrukcji gdyby dało się go zrobić jeszcze raz mógłby spokojnie mieć o jedno hrabstwo mniej.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Topic Options