Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Noklezja w zagrożeniu
#21
Co do "Noklezji w zagrożeniu" nie rozumiem powodu waszych obaw. Nikt póki co nie wysunął żadnych roszczeń terytorialnych w waszym kierunku.
Faktem jest, że z ziem noklezyjskich na waszym terytorium tylko Płw. Mieżwodnojski jest rdzennie noklezyjski. Ziemie pozostałe to ziemie przyłączone do Noklezji w wyniku aneksji Klindii.

Co do nazwy - Sewerbia od rosyjskiego słowa север (siewier), czyli północ. Jest to nawiązanie do położenia na Kontynencie Północnym (Nordacie).
Urzędową nazwą nadal jednak zostaje Państwo Bałmucjan, Noklezyjczyków i Czuwatów. (Państwo BNC).

Odpowiedz
#22
Czy na pewno ten twór zaraz nie zniknie?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#23
Nie chcę nic mówić i oceniać, ale jak dla mnie, to Sewerbia już jest martwa. Nie przetrwała próby czasu. Trzeba czekać na inną Brodrie.


Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#24
Spokojnie koledzy. Maleńki kryzys. Już wracamy do normy.

Odpowiedz
#25
(17.05.2019, 19:20)Józef Wissarionowicz Guljanow napisał(a): Spokojnie koledzy. Maleńki kryzys. Już wracamy do normy.

Nie ma co uspokajać, nikt nie dostanie nerwicy z powodu upadku/dalszego istnienia Pańskiego państewka. Po prostu z braku laku się przyglądamy. Smile
gen. Stanisław Dmowski 


Krzyż Czynu
Odpowiedz
#26
Generalnie to stan niewielu mikronacji powinien u nas wywoływać emocje. Ja tam akurat życzę Sewerbii jak najlepiej. Chcąc, nie chcąc, Nordata trochę potrzebuje kraju Brodriopodobnego.


Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#27
(18.05.2019, 10:31)Ferdynand Dugosz napisał(a): Generalnie to stan niewielu mikronacji powinien u nas wywoływać emocje.

A ja za to kibicuje wielu mikronacjom. Czym nas więcej, tym lepiej. Oczywiście o ile tylko dana mikronacja prezentuje pewien poziom i nie żywi do nas bezpodstawnej urazy Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options