Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Noklezja w zagrożeniu
Co do "Noklezji w zagrożeniu" nie rozumiem powodu waszych obaw. Nikt póki co nie wysunął żadnych roszczeń terytorialnych w waszym kierunku.
Faktem jest, że z ziem noklezyjskich na waszym terytorium tylko Płw. Mieżwodnojski jest rdzennie noklezyjski. Ziemie pozostałe to ziemie przyłączone do Noklezji w wyniku aneksji Klindii.

Co do nazwy - Sewerbia od rosyjskiego słowa север (siewier), czyli północ. Jest to nawiązanie do położenia na Kontynencie Północnym (Nordacie).
Urzędową nazwą nadal jednak zostaje Państwo Bałmucjan, Noklezyjczyków i Czuwatów. (Państwo BNC).

Odpowiedz
Czy na pewno ten twór zaraz nie zniknie?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Nie chcę nic mówić i oceniać, ale jak dla mnie, to Sewerbia już jest martwa. Nie przetrwała próby czasu. Trzeba czekać na inną Brodrie.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Spokojnie koledzy. Maleńki kryzys. Już wracamy do normy.

Odpowiedz
(17.05.2019, 19:20)Józef Wissarionowicz Guljanow napisał(a): Spokojnie koledzy. Maleńki kryzys. Już wracamy do normy.

Nie ma co uspokajać, nikt nie dostanie nerwicy z powodu upadku/dalszego istnienia Pańskiego państewka. Po prostu z braku laku się przyglądamy. Smile
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Generalnie to stan niewielu mikronacji powinien u nas wywoływać emocje. Ja tam akurat życzę Sewerbii jak najlepiej. Chcąc, nie chcąc, Nordata trochę potrzebuje kraju Brodriopodobnego.

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(18.05.2019, 10:31)Ferdynand Dugosz napisał(a): Generalnie to stan niewielu mikronacji powinien u nas wywoływać emocje.

A ja za to kibicuje wielu mikronacjom. Czym nas więcej, tym lepiej. Oczywiście o ile tylko dana mikronacja prezentuje pewien poziom i nie żywi do nas bezpodstawnej urazy Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options