Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzka Spółka Informatyczna
(10.06.2019, 16:43)Albrecht Pringsheim napisał(a): Panie Ryszardzie przychodzę do pana z propozycją bardziej "rerto" komputera 
komputer ten głównie wzorowany jest na komputerze CDC 600 który był najpotężniejszym komputerem w latach 60.
Komputer ten potrafi wykonać 3 miliony operacji na sekundę, pamięć nie uległa by zamianie było by to 6 TB, cena nie uległa by zamianie.

Podoba mi się ta propozycja, z zadowoleniem ją przyjmuję. W mocy pozostają szczegóły, które wysłałem panu prywatną wiadomością - chciałbym, aby komputer został zmontowany w naszej siedzibie w Kioto (siedziba SKŻ). Proszę podać numer konta, na które mam przelać 80 tysięcy koron.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Numer konta TO KDG046
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
(13.06.2019, 17:08)Albrecht Pringsheim napisał(a): Numer konta TO KDG046

Wykonano przelew Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Przelew doszedł, niedługo zostaną rozpoczęte prace.
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Odpowiedz
Witam ponownie są mi potrzebne silniki tym razem 10 poproszę.

Gustaw II Vladerewski

Odpowiedz
Dobrze, to będzie 80,000 KS.

Odpowiedz
Dzisiaj mijają dwa tygodnie od złożenia przeze mnie zamówienia. Przyszedłem, by odebrać je lub dowiedzieć się, jak właściwie wyglądają postępy.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Komputery gotowe do odbioru.

Odpowiedz
Dziękuję, mam nadzieję, że dobrze się sprawdzą w agencji.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Panie Ryszardzie.
Komputer gotowy do odbioru.

Odpowiedz
Dzień dobry, czy są Państwo w stanie wykonać sieć kamer, wraz z całym potrzebnym do ich obsługi systemem?
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
(03.08.2019, 22:58)Gregory Mykko napisał(a): Dzień dobry, czy są Państwo w stanie wykonać sieć kamer, wraz z całym potrzebnym do ich obsługi systemem?
Myślę że bylibyśmy w stanie

Odpowiedz
W takim razie chciałbym poprosić o wyprodukowanie 20 kamer wraz z całym niezbędnym okablowaniem oraz sprzętem do ich obsługi.

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

Odpowiedz
(25.06.2019, 22:03)Albrecht Pringsheim napisał(a): Panie Ryszardzie.
Komputer gotowy do odbioru.

Nie potwierdziłem jeszcze odbioru, ale komputer znajduje się już w naszej siedzibie i czeka na uruchomienie systemu. Serdecznie dziękuję, jestem zadowolony z usługi!

Profesor Prawa

Odpowiedz
(14.08.2019, 00:55)Gregory Mykko napisał(a): W takim razie chciałbym poprosić o wyprodukowanie 20 kamer wraz z całym niezbędnym okablowaniem oraz sprzętem do ich obsługi.
To będzie 30,000 KS prace zostaną rozpoczęte po otrzymaniu pieniędzy

Odpowiedz
Oczywiście. Pieniądze przelane.

Odpowiedz
(19.08.2019, 20:34)Gregory Mykko napisał(a): Oczywiście. Pieniądze przelane.
Dobrze
Prace zostały rozpoczęte

Odpowiedz
Topic Options