Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Test na eurowybory
Ostatnio z kumplem z nudów postanowiliśmy się sprawdzić w teście politycznym, który bada nasze poglądy i dopasowuje je do komitetów, które zarejestrowały się na majowe wybory. Zapraszam do udziału. Ja już zdążyłem obcykać wszystkie kombinacje odpowiedzi. Dzielcie się, co tam Wam powychodziło.

Test polityczny link.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Spoiler

[Obrazek: WgmwHyo.png]

Test trochę ubogi jeśli chodzi o przedstawienie wyników. Brakuje jakiegoś wykresu, przedstawiającego wszystkie biorące udział komitety i pokazanie nim, w jakim stopniu % w kwestiach o jakie nas pytają, zgadzamy się z każdym komitetem.
O ile dobrze pamiętam to tak było w Latarniku Wyborczym.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Test ciekawy jednak trochę ubogi 
[Obrazek: unknown.png]
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
(29.04.2019, 11:49)Karl von Schwarzengrau napisał(a): Test trochę ubogi jeśli chodzi o przedstawienie wyników. Brakuje jakiegoś wykresu, przedstawiającego wszystkie biorące udział komitety i pokazanie nim, w jakim stopniu % w kwestiach o jakie nas pytają, zgadzamy się z każdym komitetem.
O ile dobrze pamiętam to tak było w Latarniku Wyborczym.

Latarnika na 2019 jeszcze nie przygotowali.

Odpowiedz
test taki sobie

Spoiler

[Obrazek: w0SXI3C.png]

Jest wiele innych ciekawszych jak mam być szczery.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Ja wiem, że jest wiele ciekawszych, ale ten jest chyba jednym z niewielu zmontowanym specjalnie na wybory do PE. Wiem przeca o tych przeróżnych kompasach itp. Możecie tutaj powrzucać linki.

Odpowiedz
Jak na razie to widzę, że wszyscy jesteśmy za zniszczeniem Mordoru Big Grin
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Ten mi bardzo odpowiada.

Spoiler

[Obrazek: 0qBC6Im.png]
[Obrazek: qTz0kDw.png]
[Obrazek: 6fNyEGR.png]
[Obrazek: io5LMBW.png]

Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Brakuje mi suderlandzkich partii... :/
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
(29.04.2019, 12:42)Hans von Eichenblatt napisał(a): Jak na razie to widzę, że wszyscy jesteśmy za zniszczeniem Mordoru Big Grin

Suderland, kraj miodem i prawicowym betonem płynący.

Odpowiedz
Spoiler
Bardzo to zastanawia
Magister Chemii

[Obrazek: R827141.png]

Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Zastanawia mnie, co różni w tych pytaniach Kukiza i Konfederację.

Bo np. obcykałem sobie, jeśli chcecie uzyskać Razem to trzeba wcisnąć wszystkie pytania po lewicowemu + eko + nie współpracować z Unią militarnie + normalizacja stosunków z ruskimi, jak Wiosnę to też postulaty lewicy + współpraca z UE i dalsze odcięcie od Rosji, KE uzyskuje się po skorygowaniu wyniku Wiosny o więcej liberalizmu w gospodarce (pytanie było o mieszkalnictwo chyba).

Odpowiedz
Coś często to wyskakuje w naszym kraju

Spoiler
[Obrazek: 4L7nuvY.png]
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Jest Latarnik jakby ktoś jeszcze nie robił
https://latarnikwyborczy.pl/

Spoiler
h[Obrazek: Screenshot_2019-05-10-23-12-32.png]

Odpowiedz
Tak u mnie:
https://i.screenshot.net/1ypw9c1
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Za kilka godzin cisza wyborcza także życzyłbym sobie, by ww. partia miała tak duże poparcie w Polsce jak u nas haha Smile

Odpowiedz
Spoiler
[Obrazek: image.png]

Jeszcze nikomu nie wyszło lewactwo tutaj, będę pierwszy.

(30.04.2019, 20:52)Stanisław Dmowski napisał(a): Bo np. obcykałem sobie, jeśli chcecie uzyskać Razem to trzeba wcisnąć wszystkie pytania po lewicowemu + eko + nie współpracować z Unią militarnie + normalizacja stosunków z ruskimi
Ale przecież Lewica Razem popiera utworzenie wspólnej europejskiej armii i jest negatywnie nastawiona wobec Rosji.

Polecam zobaczyć także ten test.

Odpowiedz
To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie...

Odpowiedz
(27.05.2019, 08:20)Stanisław Dmowski napisał(a): To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie...

Takie realia życia w Polsce

Adiunkt

Odpowiedz
Niech ktoś ten wątek zakopie, bo smutek leje się. A może po prostu mikronacje zbierają taką inteligencję.

Odpowiedz
Topic Options