Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Test na eurowybory
Problem polega na tym, że poza atakowaniem nie robią absolutnie nic. Od dawna nie widać żadnych sensownych propozycji. Same ataki i to w dodatku przepełnione emocjami, a pozbawione merytoryczności.
Już taka jedna koalicja jest, której celem jest atakowanie PiSu i odsunięcie go od władzy. Czy prawica musi išć tą drogą?
Z tą partią "Konfederacja" to bym uważał. Nigdy nie zaufam już Korwinowi, ani korwinistom, ani jakiemukolwiek wolnościowcy. Winnicki i Bosak robią dobrą robotę. Tytani pracy. Ale ich mało widać, wszędzie są wpisy wolnościowców od Korwina, którzy od 27 maja miotają się jak gówno w ścieku.
Jedna partia zamiast koalicji doprowadzi do jednego - do upadku wszelkich tzw. antysystemowych prawicowych organizacji. Korwin już o to zadba kontaktami z Rosjanami, spraszaniem wariatów i nieodpowiednią retoryką. Najpierw zniknie Ruch Narodowy na rzecz fuzji, a potem zniknie projekt powstały w wyniku fuzji, bo to co się dzieje na fejsbuku sprawia, że łatwo przewidzieć jaki będzie tego koniec.
Zamiast przybrać pozycję silnej prawicy, mającej zebrać głosy zawiedzionych PiSem, a następnie jesienią wejść do parlamentu, stworzyć koalicje z PiSem i w ten sposób patrzeć im na ręce, a zarazem mieć wpływ na politykę, górę biorą emocje i nienawiść wolnościowców drwiąc sobie z 95,5% wyborców, zrażając tym samym elektorat.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Wpisy są korwinistów bo oni tam jakiegoś grafika mają, a jakoś nie widzę, żeby nic nie robili, Winnicki jest teraz u Polonii w Ameryce przecież. A co było celem PiS-u 4 lata temu? Czy aby nie odsunięcie od władzy Platformy? Z wyborców drwił Korwin, Sośnierz i nie widziałem kto jeszcze. Przecież pracują jeszcze nad tym programem, a Pan już narzeka...
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Konstruktywna krytyka zawsze jest potrzebna. Nie można być ślepym wyznawcą.
Korwinistom, którzy mają bardziej wygórowane ego niż ja, brakuje jakiejkolwiek wiedzy z dziedziny politologii. Celem samym w sobie PiSu nie było odsunięcie PO od władzy. Na długo przed wyborami stworzyli po prostu mistrzowski program, który nie tyle co dał im wygraną (bo wygraną dała im PO swoimi nieudolnymi rządami), ale władzę większościową oraz ogromne zaufanie społeczne. Program, na jaki nie wpadł jeszcze nikt inny w III RP, a przecież nie był wcale skomplikowany.
Nie wiem jak Pan czyta, ale w poprzednim poście napisałem, że właśnie Winnicki oraz Bosak są jedynymi przedstawicielami Konfederacji w obecnej chwili wykonywującymi merytoryczną i pożyteczną robotę. 
Nikt ze składu Konfederacji nie obraża. Z jednym wyjątkiem - korwinistów.
Powstanie wspólna partia?
Pozwoli Pan, że przewidzę jej losy.
Program Konfederacji będzie w dużej mierze kalką programu partii KORWiN/WOLNOŚĆ (jakkolwiek ten kucowski zlot się zwie) z nielicznymi fragmentami programu RN.
Następnie dojdzie do sporu o liderowanie w partii. Narodowcy raczej ustąpią z tej walki, ale Braun i Korwin już nie. Pewnie włączą się jeszcze Liroy z Jakubiakiem w walkę. 
Jedynymi wykonywującymi porządną robotę na rzecz pozytywnego PRu dla Konfederacji pozostaną Winnicki i Bosak. Jakubiak będzie w tym czasie promował szkodników jak Zawisza czy Bartyzel, Liroy to w ogóle nie wiem co tam robi, bo nie pasuje do środowiska prawicy, a korwiniści dalej będą wszystkich dookoła obrażać, aby wierni religii korwinizmu poczuli, że są wśród wyimaginowanej elity, tym samym niszcząc robotę nacjonalistów.
Konfederacja skończy pod progiem i dojdzie do dużych zgrzytów, gdzie pożarci zostaną wolnościowcy jako ludzie, którzy zrujnowali prawdopodobnie ostatnią szansę na uratowanie Polski przed systemem dwupartyjnym swoją beznadziejną retoryką atakowania wszystkich dookoła.
W międzyczasie pewnie dołączy jeszcze jakiś wariat do tego środowiska.
Przewidziałem, że elektorat się nie sumuje. Pisałem wiele razy, że przyjęcie Godek, a następnie Czerniaków, Kierowców i innych takich zaszkodzi. Jednak nie wiedziałem, że znajdą się pod progiem.
Obym się mylił, ale obawiam się, że i tym razem będę miał rację.
Dopóki środowisko korwinistów raz na zawsze nie pozbędzie się swojego bożyszcza oraz nie przejdzie czystek - środowisko antysystemowej prawicy będzie nieustannie kompromitowane przez działania pseudointelektualnej elity konserwatywnego liberalizmu.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jak wiadomo polityk powinien potrafić przewidywać przyszłość, a potem tłumaczyć, dlaczego coś potoczyło się inaczej. (mam nadzieję że Pan to potwierdzi swoimi przepowiedniami) Według mnie celem PiS-u nie było nic innego jak odsunięcie PO od władzy i objęcie jej oraz obsadzenia stanowisk swoimi ludźmi, jak Pan myśli że im zależało na czymś więcej... Co do bycia ślepym wyznawcą... Ja tylko Panu mówię, że nie ma sensu się zniechęcać do jakiejś partii bo jest tam ktoś, kogo nie lubimy, jak nie ma partii na którą się oddaje głos z przekonania, to się głosuje na mniejsze zło, a Konfederacja, jak dla mnie najmniejszym złem będzie. No niestety, ale ja bym się nie łudził, że oni przeszkodzą PiS-owi w tych roszczeniach nawet jakby próg przekroczyli, PiS jakby chciał to by wszedł w koalicję z PO może to by ludziom oczy otworzyło. Ten układ będzie jeszcze trząsł naszym krajem jakieś 20 lat chyba że wcześniej zbankrutuje.

Odpowiedz
Koalicja PiSu z PO?
Przecież żadna z tych partii, w obecnej sytuacji, nie zdecyduje się na takie posunięcie...

Adiunkt

Odpowiedz
Na razie może i nie, ale kto wie co będzie za 8 lat...

Odpowiedz
Wracając do tematu Tow. Jabłonowa...

Adiunkt

Odpowiedz
Jak już Pan tu mnie przywołał, to wcz. tow. Jabłonowski wypowiedział się na temat nowego filmu Pana Vegi:

Odpowiedz
Można trochę wracać, na chwilę by zauważyć że Koalicja Obywatelska bez PSL i SLD
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Dziwnie to brzmi, ale jakoś mimo wysokich swoich szans na głos pusty podoba mi się że wszystko idzie tak blokami póki co.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options