Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Święto Pracy - Suderland 2019
#1
Święto Pracy - Suderland 2019

Kończą przygotowania do pierwszomajowych obchodów narodowego Święta Pracy w Delilandzie: ustawianie ostatnich krzeseł, próba mikrofonów i wreszcie przybywają pierwsi uczestnicy.

[Obrazek: chair-event-stadium-seat-thumb.jpg]
- Operar

Odpowiedz
#2
Organizator zgromadzenia, Przewodniczący Socjaldemokratycznej Partii Suderlandu - Tarsycjusz Operar wchodzi na lekkie podwyższenie, podchodzi do mikrofonu i widzi zgromadzony tłum, który przybył aby uczcić Święto Pracy.

Sprawdził czy jest włączony mikrofon, po czym zaczął mówić:

Po wygłoszeniu słowa zszedł po dwóch schodkach z podwyższenia, co było dość słyszalne i rozległy się oklaski.
- Operar

Odpowiedz
#3
W wydarzeniu brało udział kilka tysięcy członków Narodowej Partii Suderlandu zamieszkujących Deliland i okolice. Zachęciła ich do tego deklaracja, że to święto wszystkich Suderlandczyków oraz prośba Prezydenta Miasta o obchody apolityczne.
Jednak kiedy za kartkami udzielającymi poparcie Panu Operarowi, pojawiło się duże zdjęcie Włodzimierza Lenina, sprowokowało to członków partii do rozruchów. Z sektora, w którym przebywali członkowie NPS, poleciały hasła "czerwony zdrajca".
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#4
Panie Operar, udzielając zezwolenia na wydarzenie, po wcześniejszym zakazie, zawarłem następującą klauzulę
"Zezwolenie na organizację wydarzenia zostaje wydane. Przy zastrzeżeniu, że nawiązania do komunizmu oraz międzynarodówki nie będą tolerowane przez władze miasta, bo mogą one doprowadzić do rozruchów. Niech to będą obchody apolityczne."
Niestety, baner z Leninem ją złamał. W związku z wzrastającym napięciem, decyduję o rozwiązaniu zgromadzenia.
Proszę wszystkich uczestników o rozejście się do domów. Akcję będzie zabezpieczać policja.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#5
Tłum uczestników 1-majowego święta przybył przed katedrę św. Barnaby, gdzie zakończył się pochód.
Na sam koniec organizator zgromadzenia i przewodniczący Socjaldemokratycznej Partii Suderlandu - Tarsycjusz Operar powiedział:

Cytat:Dziękuję wam wszystkim za przybycie i uczestnictwo w Dniu Solidarności Ludzi Pracy. Dziękuję również Prezydentowi miasta Deliland - panu Karlowi von Schwarzengrau za zmianę decyzji, docenienie i udzielenie rad w związku z organizacją zgromadzenia.
Osoby chętne zapraszam do udziału we Mszy Św z racji wspomnienia św. Józefa Robotnika, która odbędzie się w katedrze św. Barnaby przed którą stoimy w intencji pracowników i pracodawców, a po niej krótki koncert.
Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego i owocnej pracy!


[Obrazek: Image00018.jpg]
- Operar

Odpowiedz
#6
Na obchodach pojawili się członkowie Stronnictwa Demokratyczno-Narodowego. Widok Włodzimierza Lenina, bardzo zmieszał, sprowadziło to małe zamieszanie, lecz na swoje szczęście członkowie szybko się rozeszli i wycofali. Nie odnotowano żadnych strat, widać że wszystko sprawnie idzie, część ludzi jest jak wiadomo smutna.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#7
W związku z propagowaniem komunizmu przez organizatorów manifestacji policja rozdziela manifestację i asekuruje rozejście się. Opór nie będzie tolerowany.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options