Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Moja Droga - wątek dyskusyjny
Jak w tytule - wątek dyskusyjny. Miejsce na dyskusje, opinie, pytania.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Postaram się skomentować, tyle ile dam radę przy pierwszym podejściu.

Cytat:Wróciłem wiosną następnego roku, głównie przez to, że Fryderyk Marks co chwila chciał abym się gdzieś wypowiedział lub wziął udział we wyborach. Za wiele i tak nie podziałałem podczas powrotu. Zostałem obserwatorem senatu i miałem niestety okazję widzieć ułomność władz Republiki Suderlandu.

Tego przyznam szczerze nawet nie wiedziałem, możliwe że ominął mnie ten czas ze względu na własną zapaść aktywności.

Cytat:Sytuacja stała się komiczna przy wyborach prezydenckich, gdzie we wyborach udział wzięli Hubert Michalczak, mimo braku jakiegokolwiek sensownego programu, oraz Ferdynand Dugosz, który został zgłoszony do kandydowania chyba pod przymusem, byle był kontrkandydat.

Dokładnie tak było, wszystko i tak było ustalone, że Michalczak wygra, a chciano jeszcze do tego żeby był jakikolwiek kontrkandydat.

Cytat:W sierpniu dowiedziałem się, dosyć przypadkowo, o konflikcie w Suderlandzie. Najpierw doszło do kłótni o samochody między Zjawą i Roskohardem, a potem Zjawa zaczął poniewierać Panem Lotnikiem.

Z tego co wiem, nerwowe zachowania Zjawy wobec Pana Lotnika miały miejsce jeszcze w Maju 2 lata temu, więc to było szybciej. Zaś kłótnia Zjawy i Roskoharda była czymś komicznym, gdyż chodziło tylko o spór dotyczący tego czy lepszy jest Jaguar czy BMW. 

Cytat:Jak to gardzi Panem Dmowskim, Panem Marksem, Panem Alviuszem i kilkoma innymi, iak to jest zmuszony do bycia marionetką, a chciałby być wodzem, jak to ma plany na stworzenie wielkiej koalicji ze mną i Panem Byfyjem na obalenie układu

Czemu nic nie wiem?

Cytat:Pan Byfyj wrócił i tutaj nie zastanawiałem się nad tym czemu akurat on wyszedł na 1 czy 2 dni.

Ja się czułem złamany na chwilę, plus krótki cooldown był dobry na dłuższą metę.

Cytat:Jak się okazało po wywiadzie z Panem Byfyjem, było to zagranie w celu szachowania poparciem.

Żeby to była tylko jedyna taka kadencja, gdzie ten manewr wykonywano.

Cytat:Dlatego też szykowałem się na przeprowadzenie zamachu stanu - mającego ułatwić nam zmianę systemu. Przed przeprowadzeniem zamachu powstrzymały mnie dwa czynniki. Jednym z nich była niepewność. Pojawiała się z dwóch powodów. Jednym z nim była wątpliwość czy Pan Byfyj oraz twórca potencjalnej nowej konstytucji poprą takie działanie.

Nie poprę, choć zastanawiałem się swego czasu czy to sie wydarzy.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options