Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Klucz majątkowy Dmowskiego
Jako, że zauważyłem, że mam coraz większe kłopoty z pamięcią, muszę uporządkować kilka spraw, m.in. tych związanych z posiadanym majątkiem. Na ów składają się:
  • firma Zaopatrzenie S.A. - przedsiębiorstwo założone we wrześniu 2017 zajmujące się jako jedyni w kraju sprzedażą wszelakich materiałów budowlanych. Na holding składają się: fabryka mebli w Holdburgu, fabryka narzędzi w Holdburgu, cegielnia Holdburg, tartak Uniwande oraz magazyn sprzedażowy Holdburg. Można tu znaleźć wszystko, co niezbędne do budowy, remontu, co warto dodać, wszystkie produkty są wytwarzane w Suderlandzie w sposób uczciwy.

• Tartak Kora - przedsiębiorstwo zakupione w wyniku licytacji od Huberta Michalczaka, dostarcza bali drzewnych oraz drewna opałowego do magazynu Z. w Holdburgu

• Browar Królewski - przedsiębiorstwo zakupione w wyniku licytacji od K. Zjawy zajmujące się produkcją alkoholu, w szczególności piwa. Zlokalizowane jest w Elladorze. Co ciekawe, moją pierwszą pracą w Suderlandzie była właśnie funkcja kierownika rozlewni elladorskiego browaru.

• Cafe Rene - kawiarnia w Holdburgu zarejestrowana już w 2017, jednak swoją działalność oficjalnie rozpoczęła w marcu 2019

• LOT - przedsiębiorstwo zakupione w wyniku licytacji od K. Zjawy, zajmuje się produkcją samolotów oraz innych maszyn lotniczych.

• Agencja Towarzyska "Świerszczyk" - miejsce lokalizacji nieznane, usługi

• Delilandzka Fabryka Samochodów - przedsiębiorstwo zakupione w wyniku licytacji w październiku 2018, zajmuje się produkcją samochodów i pojazdów kołowych
  • ziemia na Uhrainie wraz z budynkami i sprzętem rolniczym

• ponadto w moim posiadaniu znajduje się dworek zlokalizowany w Delilandzie, dzielnica Santo Delilad oraz samochód marki BMW kolor czerwony, wzór citronetka i BMW Tesla model S.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Tak tylko zapytam, czemu tutaj?
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
(02.05.2019, 15:47)Norbert Byfyj napisał(a): Tak tylko zapytam, czemu tutaj?

Bo moje miasto to jest Holdburg, lala, bo moje życie to jest Holdburg, bo moja miłość to jest...

Odpowiedz
Można do listy dopisać ziemię na Uhrainie wraz z budynkami i rolniczym sprzętem. Może niebawem spróbuję skupić więcej ziemi w tym okręgu lub po prostu w porozumieniu z władzami przekształcić go w spichlerz kraju.

Zastanawiam się również, czy nie posiadam udziałów w jakiejś z firm zajmujących się produkcją kolei czy kładzieniem torów oraz spółce energetycznej. Kiedyś Hubert Michalczak przekazał mi jakieś udziału. Mam nadzieję, że Ryszard maj zweryfikuje moje informacje...

Odpowiedz
Chciałbym darować prezent w postaci samochodu BMW Tesla model S który został darowany przez firmę BMW z okazji  3 rocznicy niepodległości.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Tesla? A co to takiego? Smile

Odpowiedz
(28.05.2019, 19:13)Stanisław Dmowski napisał(a): Tesla? A co to takiego? Smile

Jest to samochód elektryczny który jest jednym z 4 egzemplarzy tego pojazdu.

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Niezły majątek. Doceniam i szanuję Big Grin
Ja tam poza domkiem wzorowanym na dom myśliwego, wypchanym trofeami myśliwskimi, kilkoma samochodami i stosamk broni palnej to nic wielkiego nie posiadam Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options