Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Cześć.
Matieuš Lavenhart

Witam, mam na imię Matieuš i moim pochodzeniem są Czechy, do czasu. Lavenhart to nazwisko Angielskie, mam je od rodziny adopcyjnej. Prowadziłem malutki sklepik przy niewielkim Angielskim domu, spędzałem tam dużo czasu.
Postanowiłem się przeprowadzić do Czech. Aż dostałem list od pewnego kuzyna z Suderlandu, zaprosił mnie do niego. Postanowiłem wyrobić sobie obywatelstwo.

Tak oto znalazłem się w Suderlandzie.

~Matieuš Lavenhart

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Witam Pana serdecznie i mam nadzieję, że zagnieździ się Pan u nas na dużej. Swoją drogą, bardzo ciekawa historyjka.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witamy serdecznie w Suderlandzie. Mam nadzieję, że przeżyjecie tutaj fajną przygodę. By lepiej poznać kraj, skorzystajcie z poradnika, wreszcie komuś się przyda

http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=2995
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Pan już poradnik czytał, a przynajmniej tak słyszałem.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witam serdecznie, miło widzieć nową twarz. Mam nadzieję, że po złożeniu wniosku o obywatelstwo, ma Pan jakieś dalsze plany.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Witam, i życzę powodzenia w naprawdę ciekawej Przygodzice jaką jest Suderland Smile
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Czym się chciałby Pan u nas zająć?
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Dzień dobry! Ciekawy pomysł na narrację. Mam nadzieję, że się Panu u nas spodoba. W razie czego służymy pomocą Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options