Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Moje przeżycia w Suderlandzie z nutą muzyczną
Tak jak w temacie wątku, będę po kolei wrzucał kolejno utwór, przepisując w ten sposób to jak mi się żyje tutaj od kiedy przybyłem, możecie to komentowac, albo nawet samemu coś wrzucać.

1. Czerwiec 2016

2. Lato 2016 - okres przestoju i siedzenia na Skype by spraszać na jakieś wyscigi

3. Jesień 2016 do zamachu, czyli letarg w moim wykonaniu

4. Okres zamachu i krótko po nim

5. Listopad i dłuższe letargi dalej

6. Zapaść wczesnowiosenna i okres pewnej "złotej ery"

7. Powrót czerwcowy i okres lipca
    [video=youtube]www.youtube.com/watch?v=xsOwumN3utE[/video]

8. Sierpień, okres zjawistów

9. Okres spokoju na trochę czasu (stąd pochodzi milion postów)

10. Styczeń 2018, nie pytajcie

11. Marzec - pewien rytm uzyskałem

12.  Kwiecień - czas gdy bez Marksa kraj żył na stabilnej aktywności

13. Maj 2018 - "kilka dni chwały"

14. Maj 2018 - okres zapaści do lipca

15. Lipiec i zapaści ciąg dalszy

16. Okres odzyskiwania Koburgii

17. Stagnacja raz jeszcze

18. Grudniowe stabilizowanie siebie

19. Luty2019 - nadejście nowej ery

20. Ten krótki okres wariatkowa i szaleństwa

21. Kwiecień - nawet nie pytajcie

22. Bo znowu było wesoło z socjalizmem

23. Czułem się że trzeba się zmobilzować na cięższe czasy no i przy tym było to śmieszne (druga połowa maja 2019)

24. Czerwiec i czuję spokój

25. Lipiec 2019, coś dziwnego się dzieje

26. 17 sierpnia - no to się wydarzyło

Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Ale bogata kolekcja...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Ciekawe zestawienie.

Pozwolę sobie stworzyć takie same.

Październik 2016 - marzec 2017
Kiedy tu przyszedłem i szybko sobie poszedłem - zamach stanu, żydzi, lewica, listy hańby itp.

Kwiecień - maj 2017
Kiedy tu wróciłem po kilku miesiącach i coś próbowałem robić

Czerwiec - lipiec 2017
Okres kiedy znowu sobie poszedłem 

Sierpień - wrzesień 2017
Powrót, zjawiści vs antyzjawiści

Październik 2017
Powstanie AdS

Listopad - grudzień 2017
Względny spokój, budowa nowego lepszego Suderlandu

Styczeń 2018 - afera teczkowa, spór z koalicją anty-AdS

Luty - marzec 2018
W sumie to spokój i wesoła atmosfera

Kwiecień 2018
Nadciąga burza

Maj 2018 
Nazwijmy to zmianą warty

Czerwiec/lipiec 2018 - do teraz
Prezydenci coraz częściej nieaktywni, rozpoczęcie "prezesury"

Lipiec 2018 - do teraz
Ewolucja Suderlandu do "krajów pierwszego świata"

Październik/listopad 2018
Przejęcie Koburgii

Luty 2019
Spięcie z FN, kolonizacja Nordaty 

Marzec 2019 - uregulowanie statusu Nordaty

Marzec 2019 - do teraz
Konflikt z Panem Dmowskim

Kwiecień 2019 - kocioł nordacki

Kwiecień 2019
Pakt Antykominternowski

To narazie tyle.
Jak coś komuś się nie otwiera to przez to, że ma lokalizację YT na Polskę. Ja sobie ustawiłem na Szwajcarię i wszystko mi się otwiera więc jeśli coś komuś nie działa, to nie dlatego, że link zły.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Powrót czerwcowy ma jakieś problemy z linkiem. A tak to przyjemna kolekcja...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Jeden utwór tylko dodam, który przebijał się trzy razy już mi:
  • Wrzesień 2017
  • Okres wypuszczenie legendarnego miliona postów 2
  • Teraz

Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Normalnie temat lag... Big Grin
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Postanowiłem zrobić małą aktualizację i zaprosić na więcej lagów

Odpowiedz
Przydałoby się zaktualizować wasze kolekcje, gdyż wiele filmów z listy zostało usuniętych. U pana von Schwarzengrau działają tylko 3 linki, bo kanał z którego pochodziła większość piosenek został usunięty i osoba za niego odpowiedzialna dopiero reaktywuje swoją kolekcję
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
No niestety ten kanał spadł. Niektórych utworów jakie tu były, dalej nie mogę znaleźć :/ Trzeba trochę poczekać.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Po tym jak pod koniec lipca yt sobie nadał nowe wytyczne dla społeczności i jak wychodzi nie tylko, prawie każdy twór z Niemiec sprzed 1945 roku jest automatycznie uznawany za mowę nienawiści i co za tym idzie kasowany, ale o tym moze inną dyskusję?

Odpowiedz
Słuszna aktualizacja

Odpowiedz
Topic Options