Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Trochę o starym forum
Tak się stało, że serwer ze starego forum jeszcze raz ożył sobie, więc na szybko.Przeglądałem starego forum trochę i kilka rzeczy zauważyłem. Można powspominać:
  • Dział parlamentu, a właściwie sala obrad (czemu tam jest podpis, że admin kontrolny zmienia tam dane?)
  • Tajne akta, ktoś wie jakie tajemnice tam były?
  • Cóż to za relikt?
  • Ten też?
  • Poza tym mnóstwo działów o niskich ID nie istnieje, ile działów zaginęło?

Jak ktoś ma o czymś pojęcie, to niech się wypowie.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
O mój Boże. Odnalazłem historie rodu Dugoszów... Chyba już lepiej, że to forum powoli wysiada. Tylko wcześniej weźcie bazę danych gdzieś schowajcie. Zanim znowu serwer wywali.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(09.05.2019, 23:31)Ferdynand Dugosz napisał(a): O mój Boże. Odnalazłem historie rodu Dugoszów... Chyba już lepiej, że to forum powoli wysiada. Tylko wcześniej weźcie bazę danych gdzieś schowajcie. Zanim znowu serwer wywali.

My tu wszyscy mamy się czego wstydzić, zawsze na początku swej drogi robiliśmy rzeczy głupie, dziwne. Ja do dziś zaklinam się, czemu wylądowałem w Suderlandzie używając imienia jednego z największych Polaków XX wieku oraz śmiem twierdzić polityka wszechczasów. Przecież ja niegodny byłem i jestem, dobrze, że w porę wykasowałem to Smile

No właśnie, też mnie to ciekawi, co znajdowało się w zbiorze tajnych akt na starym forum, ktoś coś? Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Przecież screeny na Romana Roewskiego wciąż istnieją.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Ten stary hosting już tak ma, że czasem znika. Nic na to nie poradzimy i całe szczęście, że się z niego przenieśliśmy. Starego forum aż tak nie szkoda, bo i tak wszystkie ważne treści zostały przeniesione.

Niektórych interesuje co było w tajnych aktach... Ja pamiętam, że znajdował się tam poradnik dla dyplomatów. Aczkolwiek nie było w nim nic ciekawego.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options