Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Encyklopedie
Myślicie że warto kontynuować encyklopedię wyborczą, poprzez uzupełnienie jej o wybory gdzie miało miejsce głosowanie?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Myślę, że nie. Nie byłoby o czym w zasadzie pisać, poza samymi wynikami. W opisach przygotowanych przez Pana Marksa często są wzmianki o kampanii wyborczej czy debatach, a teraz... O czym tam w zasadzie pisać?
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XI Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Według mnie warto ją kontynuować.
gen. Stanisław Dmowski 

Krzyż Czynu
Odpowiedz
Odejdę od tematu, ale mam pytanie - dlaczego ten temat powstał w dziale, którego opis stanowi: "Rozmowy na każdy temat niezwiązany z Suderlandem", a nie w głównych działach dyskusyjnych?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
To ten dział to nie off-top?
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XII Kadencji Doktor Hab. Chemii

Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Nawet jeśli, to ten wątek mógł być równie dobrze poruszony w działach dyskusyjnych. Dotyczy przecież Suderlandu, a konkretniej jego dorobku naukowego Wink.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Odpowiedz
No ja nie wiem, po co więc tutaj mamy temat o micropedii, o moim muzycznym trybie, wątek o nazwie Suderland naszych marzerń, wymieniać da się dalej.

Odpowiedz
Też mnie to zawsze zastanawiało... Wink.

Profesor Prawa

Odpowiedz
Możliwe że to takie nasze podejście w tym temacie podobne do innych krajów, gdzie ten dział służy nie tylko wszystkiemu z rzeczy poza mikroświata, ale też mniej waznych tematów krajowych.

Odpowiedz
Topic Options