Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

To tylko test
Nic tu nie ma, tylko sprawdzam coś na forum czego inaczej się nie da

Może administrator Ryszard Maj, coś zaproponuje dla wyświetlania się filmów z tej platformy w oknie postu.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę o tym portalu, ale postanowiłem dodać specjalnie dla Pana możliwość wrzucania tych filmików. Służy do tego następująca formuła:
Kod:
[video=streamable]link[/video]
Aczkolwiek proszę powiedzieć czy wyświetla się u Pana filmiki z powyższego postu. U mnie nie i nie wiem dlaczego, gdyż np. ten filmik działa poprawnie:
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Tak działa. Powód, to heh, omijanie praw autorskich w celu tworzenia kolejnych wydań kroniki kuriera. Ten portal własnie po to służy, by wrzucać "shoty" z wydarzeń sportowych, gdy na innych platformach poleciałbym instant ban. Niestety legalnych i darmowych źródeł do tworzenia kroniki nie mam wielu, a już raz byłem przy ścianie w tej kwestii podczas wydawania kroniki, a nie chciałbym ryzykowac powtórki.

EDIT: no nie wiem czemu nie działa, conajwyżej pozostanie mi wysyłać kronikę w formie linka.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Jedyny problem może być taki, że filmiki nie wszystkim (tak jak mi) się otworzą, ale wypróbuję jeszcze inną przeglądarkę - może ona jest problem. W każdym razie, mógłby Pan wrzucić jakieś stare wydanie/fragment kroniki filmowej przez ten portal w ramach testu?

EDIT
Filmiki nie otwierały się u mnie w chrome, nie otwierają się też w firefoxie. Jedyny filmik, który u mnie w pełni działa, to ten z królikiem. Niech inni się wypowiedzą jak to jest u nich.

Profesor Prawa

Odpowiedz

Odpowiedz
(17.05.2019, 19:32)Ryszard Maj napisał(a): EDIT
Filmiki nie otwierały się u mnie w chrome, nie otwierają się też w firefoxie. Jedyny filmik, który u mnie w pełni działa, to ten z królikiem. Niech inni się wypowiedzą jak to jest u nich.

Jednak zamotałem się z przeglądarkami. W Chrome wszystko działa. W Firefoxie jedynie królik i kronika. Podejrzewam, że przyczyną jest to, że w tych dwóch pierwszych w Chrome wyświetlają się reklamy na początku, a w dwóch pozostałych nie. Tak więc wszystko jest dobrze Big Grin.

Profesor Prawa

Odpowiedz
W takim razie dziękuję bardzo, kronika kuriera skorzysta bardzo mocno na tym kluczowym usprawnieniu.

Odpowiedz
Topic Options