Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Propozycja - uchylenie ustawy o nobilitacjach
#1
Pisałem już o tym na Skype, ale napisze i tutaj. Jestem zainteresowany co do uchylenia ustawy o nobilitacji, która może trochę wbrew nazwie dotyczy tytułów, ale naukowych. Uważam, ze pisanie egzaminów jest formą trochę niedorzeczną jako część dążenia w ścieżce naukowej. Proponowałbym dlatego jej uchylenie, opcjonalnie jednak gruntowne przebudowanie w celu nagradzania obywateli z osiągnięciami.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Topic Options