Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Księga Pamiątkowa - niepodległość'19
Zapraszam do okolicznościowego, krótkiego wpisu z okazji III rocznicy niepodległości kraju. Kiedyś z pewnością będziemy to wspominać, ktoś chciałby, może przy okazji podzielić się życzeniami, miłymi wspomnieniami. Zapraszam!

[Obrazek: o50588d.jpg]
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Wygląda na to, że jestem pierwszy,
o ile tylko ktoś nie opublikuje swojego wpisu przed tym
jak ja skończę pisać ten.

Z tej okazji, z okazji pierwszeństwa, trochę zaszaleję
i pokuszę się o wpis w języku starożytnego, rybackiego ludu,
jednego z charakterystycznych elementów Suderlandu.

Z okazji 3 rocznicy powstania Państwa Suderlandzkiego
życzę Wam i sobie dalszych sukcesów i kolejnych lat istnienia.
Suderland to piękne państwo i jestem dumny, że tu żyję!

Klasycznie
VIVAT SUDERLAND!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Jestem dumny z bycia Suderlandczykiem. Trafienie do tego państwa i możliwość działania tu było czymś najlepszym co mogło spotkać mnie w mikronacyjnym życiu. 
Dziękuję wszystkim za współpracę i obecność oraz życzę wytrwałości na następny rok, a nawet lata.
Niech żyje Republika Suderlandu!
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Naprawdę cieszy mnie, że mogę być częścią tej rodziny, jaką jest Republika Suderlandu. W moim mikronacyjnym życiu więcej jest rzeczy, których żałuje, niż nie żałuje. I z pewnością decyzji związanych z przylotem do Suderlandu, a potem powrotem nie będę żałować nigdy. Tutaj zawsze był i będzie mój dom. Niezależnie, co robię, czy mówię. Mam nadzieję, że nigdy nie zapomnę, czego częścią jestem posiadając obywatelstwo Suderlandu. Że przez przyszłe lata będziemy świadomi niesamowitości miejsca, jakie wspólnie tworzymy.

Życzę powodzenia w mikronacyjnym życiu wszystkim osobom, jakie kiedykolwiek to przeczytają.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Przybyłem do Suderlandu nie dawno, i mam zamiar pozostać tu bardzo długo. Cieszę się że moją pierwszą mikronacją jest Suderland i życzę mu i każdemu mikronałcie powodzenia.
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Fajnie tu być, prawie równo 3 lata temu tu wszedłem na stałe. Było różnie, raz wesoło, raz smutnie, innym śmiesznie. Zawsze jednak dało się wczuć w pełni styl wszystkiego i z radością go współtworzyć. Do przodu Forza Forza!
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Z okazji 3. rocznicy niepodległości Suderlandu, w hołdzie tym, którzy tworzą i tworzyli ten wspaniały kraj, składam na ręce Prezydenta Dmowskiego i wszystkich Suderlandczyków gratulacje oraz najszczersze życzenia dalszego rozwoju.

Odpowiedz
Topic Options