Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wkrótce
[Obrazek: TLnUdQu.png]
Suderlandzki żołnierz oraz milicjant koburskiego watażki  na przedmieściach Bruselii
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jak już chyba wszyscy wiedzą, planowane jest powstanie filmu.
Film powinien pojawić się jeszcze w czerwcu (ale możliwe opóźnienie).
Wynika to głównie z problematycznego odczytu powtórek.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Ciekaw jestem szczerze, jak to wyjdzie. Trzymam kciuki w każdym razie.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Tak więc...
Postanowiłem sobie dzisiaj zrobić ten film, nagrywając powtórkę programem, a następnie zmontować odpowiednie fragmenty.
Niestety, powtórki w Men of War to jest jakieś nieporozumienie. Nie dość, że brakuje tak podstawowych opcji jak przyspieszanie/zwalnianie powtórki czy przewijania, to jeszcze nie można odtworzyć powtórki starszej niż jeden dzień.
Gdyby mi karta nie wysiadła w maju i nie był zmuszony do wsadzenia sprzętu zastępczego, to nagrałbym coś takiego w znacznie lepszej i równie realistycznym RTSie, co Men of War. Ale jest jak jest... I pewnie filmu nie będzie. A przynajmniej nie teraz.

Adiunkt

Odpowiedz
Naprawdę wielka szkoda. Mimo wszystko mam nadzieję, że się jednak uda go stworzyć.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options