Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zaprzysiężenie VI Prezydenta Republiki Suderlandu - plan wstępny
W związku z tym, że kadencja obecnego Prezydenta kończy się 8 lipca (8 marca został zaprzysiężony), na ten dzień wstępnie planuje się zaprzysiężenie VI Prezydenta Republiki Suderlandu.
Wybory odbędą się 29 i 30 czerwca.
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Ceremonia zaprzysiężenia odbędzie się w dniu 21 lipca (niedziela).
Jednakże jest 7 dni na to i jeśli Prezydent - elekt wyrazi taką wolę zostanie przełożona na 22, 23 lub 24 lipca.
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
W związku z tym, że Prezydent - Elekt nie udziela mi odpowiedzi ws. terminu zaprzysiężenia, ustalam, że odbędzie się ono w środę 24 lipca o godzinie 21:00.

Odpowiedz
Wcześniej ustanowił Pan zaprzysiężenie na dzień 21 lipca zaznaczając, że mogę składać obiekcje co do terminu i na prośbę go przekładać. Nie wyraziłem żadnego sprzeciwu, co znaczyło i znaczy, że termin jutrzejszy mi odpowiada, w przeciwieństwie do środowego, kiedy to z pewnością nie będę mógł uczestniczyć.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(20.07.2019, 20:21)Stanisław Dmowski napisał(a): Wcześniej ustanowił Pan zaprzysiężenie na dzień 21 lipca zaznaczając, że mogę składać obiekcje co do terminu i na prośbę go przekładać. Nie wyraziłem żadnego sprzeciwu, co znaczyło i znaczy, że termin jutrzejszy mi odpowiada, w przeciwieństwie do środowego, kiedy to z pewnością nie będę mógł uczestniczyć.

Ustaliłem jedynie dzień, ale nie godzinę. W tej sprawie napisałem pw na Skype, na które miał Pan odpisać bodajże wczoraj wieczorem, a tego nie zrobił. W związku z tym nie wiedziałem czy Pan jest zajęty, czy co. W takim razie ustalam jutro o 21:00. Pasuje?

Odpowiedz
Emm, znowu mamy się narażać na chaos dyplomatyczny przez to co robicie?
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Chaos... To oczywiste, że nie ma mowy o jakichkolwiek gościach z zagranicy.
Już przed samymi wyborami pytałem się o termin zaprzysiężenia i nie uzyskałem odpowiedzi...

Odpowiedz
Impreza będzie kameralna jak zawsze, gości nie trzeba. Pasuje termin...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Po co wy kusicie się na kolejną falę krytyki...
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Topic Options