Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Opuszczenie Ambasady
#1
Szanowni. 
W związku z zaistniałą sytuacją oraz faktem mojego odwołania z urzędu Ambasadora Republiki Bialeńskiej w Suderlandzie, z wielkim żalem i smutniem opuszczam Suderland.
Życzę wszystkim obywatelom wytrwałości i szczęścia.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
#2
Wasza Ekscelencjo,

miejmy nadzieję, że wakat w ambasadzie będzie tylko sytuacją przejściową. Mimo wielu słów, które padły po Waszej stronie szanujemy Was i żywimy nadzieję, że co mądrzejsi obywatele RB uratują współpracę, której fundamentem jest traktat. Życzenia przyjmuję, każde się przydadzą, odwdzięczam się tym samym.


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#3
Szkoda, że tak się stało... Mimo wszystko dziękuję za Pańską służbę i życzę dalszych sukcesów. Jest Pan w Suderlandzie zawsze mile widziany.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options