Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Szafa
Karl, wiesz jak tu duszno?
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Emm, XD?
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
(26.06.2019, 11:41)Norbert Byfyj napisał(a): Emm, XD?

Pan Hans tak zareagował na to, że napisałem aby go w szafie zamknąć z wiadomego powodu.

A Pan, Panie Hans - może zmienić szafę na lodówkę. Ogółem to chyba dzisiaj wszędzie jest lepiej niż na świeżym powietrzu :p
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Nawet nie lodówkę ino chłodnię. Spokój na amen...

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Pojedźmy na Antarktydę, o ile GLOBCIO jej jeszcze nie roztopiło

Odpowiedz
Jedyne co dzisiaj potrzebne to wiatrak, rolety w oknach i zimna woda lub elektrolity Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Lipton iced tea jest najlepszy.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Napiłbym się, ale wczoraj ból gardła mnie dopadł i odebrał smak życia...

Odpowiedz
Bóle gardła odbierają Ci smak życia? Weź Cholinex!

Odpowiedz
Ból gardła co najwyżej odbiera smak picia... Wody oczywiście :p
Mnie też gardło bolało, ale trochę przesadziłem chyba z zimnym piciem wczoraj.
A Panie Hans - Cholinex to szajs, nie pomaga.

Adiunkt

Odpowiedz
Jak Cholinex nie działa to jest też Herbapect, takie ziołowe tabletki, ale gardło można też wodą z solą przepłukać mnie to zawsze pomagało.

Odpowiedz
Klucz od szafy...
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Te wszystkie tabletki na ból gardła to są ciula warte, możesz ciumkać po kilka jednocześnie a jak będzie bolało tak będzie. Ja mam na taki ból swoje metody, są skutecznie zależnie od człowieka. Bakterie trzeba traktować skrajnymi temperaturami, więc albo zjeść sobie lody albo wypić gorącą herbatę. Jest oczywiście ryzyko, że będzie gorzej, ale i prawdopodobieństwo, że ból przejdzie. Fifty, fifty Tongue

Odpowiedz
Mnie tam pomaga płukanie gardła wodą z solą i herbatka z miodem Tongue

Odpowiedz
Ja tam na ból gardła piję wodę z cytryną lub łykam jedną porcję miodu podaną na zwykłej łyżce. Zazwyczaj pomaga Big Grin
Ale jak sucho na dworze jest to można na głowie stanąć, a nic nie pomoże.

Adiunkt

Odpowiedz
Topic Options