Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Essa!
Brick 
Serdeczności w ojczyźnie Ojczyzn.

Nigdy przenigdy nie być kłamcą, zach uczciwym.
Żadnego wsadzenia i wsadzenia. 
Bez prawa, ale z prawem. 

Uśmiech to podstawa. 
A ? to.

Union ist wichtig, Europee fur Elis.
Hitler A. << Euro nation sechs >>

Moim zdaniem Adolf był dobrym mówcą, lecz czegoś mu brakowało. Brakuje mi tych słów. 

Może to coś uświadomić Nam, że każde państwo popełnia 
błędy, ale nie Naród. Ojczyzna? A tak - odpowiemy na te 
pytania. Bez powodu tutaj nie jestem. Cały Księżyc tutaj jest. 

Le Soleil noir vaor. La leain. Soleil. 

Kosma Odeta

Odpowiedz
Proszę o aktywacje konta.

Odpowiedz
Adolfowi brakowało zmysłu taktycznego, oraz piątej klepki. Tak poza tym to dzień dobry, ale jak następnym razem weźmie się Pan za pisanie na forum to proszę na trzeźwo.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Aktywować może admin.

Witam serdecznie
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Patrząc na pańskie IP stwierdzam, że jest Pan trollem. Od dawna pańskie IP rejestracji było gościem i dziwnym zbiegiem okoliczności, zaraz po tym, w pewnym państwie pewna osoba pisała o nas.
Tak więc aktywacji konta nie będzie, z powodu podejrzenia, że nasze forum zostanie zrajdowane przez trolla.
Dziękuję za uwagę.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Mr. Elchenblat

<<[...] BRAKOWAŁO PIĄTEJ KLEPKI>>

Bakowało. Brakowało, ale starategi już nie.

O, dzień dobry. Zaś trzeźwo na zawsze.

Jeśli admin aktywuje to będę wdzięczny.

Odpowiedz
Proszę o udowodnienie, że jestem troll. Chyba, że napisałem o Hitlerze. Jeśli tak to przepraszam.

Proszę o podesłanie tych informacji na e–mail: grax.woj@gmail.com

Dziękuję. Wówczas będziemy w osobistym kontakcie. Podam swoje imię i nazwisko oraz pesel w zgodzie z ochroną danych osobowych i informacji. To obowiązuje w całej Europie. Ustawa z 1997 też obowiązuje polski internet.

Odpowiedz
Pan sobie jaja robi? Podać fałszywe personalia w mailu to każdy potrafi w celu udowodnienia, że jednak trollem się nie jest.
Wystarczy, że patrzę na IP. Odkąd mam admina na forum, tak ciągle pańskie IP rejestracji widniało jako gość i z reguły czytało kilka wątków, dotyczące zagranicy. Ja na pewno Pana nie aktywuję. Jeśli jednak nie podzielają mojego zdania inni admini, to niech oni aktywują.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dlaczego Pan śledzi moje konto? Jakie są prawne podstawy...

Dobrze. Czekam na decyzję adminów.

Moje prawdziwe imię to Gracjan a drugie Piotr. Reszty nie ujawnię bo chroni mnie prawdziwe prawo. Pana też?

Odpowiedz
O nie! Karl! Zaraz powie, że panuje u nas faszystowski zamordyzm, o nie jesteśmy zgubieni!

Odpowiedz
(28.06.2019, 09:05)JHRom napisał(a): Dlaczego Pan śledzi moje konto? Jakie są prawne podstawy...

Dobrze. Czekam na decyzję adminów.

Moje prawdziwe imię to Gracjan a drugie Piotr. Reszty nie ujawnię bo chroni mnie prawdziwe prawo. Pana też?

Śledzę IP, bo je wyświetla z racji, że jestem administratorem na forum?
Myśli towarzysz, że poda swoje imię (pierwsze jak i drugie) i coś w ten sposób działa? Szczerze, mnie to nie obchodzi jak się Pan nazywa naprawdę. Ogółem to nie obchodzi mnie jak ktokolwiek się naprawdę nazywa...
Pańską wiarygodność nie tylko podburza IP, ale również wstęp do pierwszego posta, który bardzo wpisuje się w retorykę trollingu wrogich Republice Suderlandu państw.

Adiunkt

Odpowiedz
(28.06.2019, 09:06)Hans von Eichenblatt napisał(a): O nie! Karl! Zaraz powie, że panuje u nas faszystowski zamordyzm, o nie jesteśmy zgubieni!

Who cares?

Adiunkt

Odpowiedz
Spokojnie. Nie będziemy robić piaskownicy.
Administrator/Administratorzy – kompromis – ustawą login na Kosma Odeta, byłem niegdyś Medycejsko-Kataloński. Wtedy daruję sprawę i nie spotkamy się w prawdziwym sądzie. Bądź podeśle Pan te materiały w zgodzie realnym przepisami, a nie wirtualnym prawem.

To ostatnie ustalenie z mojej strony. Twarde prawo, ale prawo.

Odpowiedz
Ale jakim sądem mnie Pan straszy i z jakiego powodu? Toż to śmieszne xD

Skoro Pan był kiedyś mikronautą to Pan dobrze wie, że zjawisko trollingu i kloningu jest spotykane i trzeba temu przeciwdziałać w naszym środowisku. Co więcej, jak chce iść Pan do sądu to niestety musi Pan chyba donieść na wszystkie fora, na jakich działa/działał, bo admini wszędzie widzą pańskie IP (jak i innych użytkowników) w panelu administracyjnym.
Dwa - to nie moja wina, że forum wyświetla IP i jest widoczne (ale nawet nigdzie nie napisałem jakie to IP, więc nie ujawniłem nigdzie pańskich danych).
Trzy - podejrzeniom o trolling sam jest Pan sobie winien. W wątku powitalnym, w pierwszym poście, wyjeżdża Pan z czymś kompletnie głupim, niezrozumiałym i bez sensu, zamiast przedstawić swoją postać i napisać co Pan chce robić.
Tak więc, proszę nie robić sobie jaj z pogrzebu.

Adiunkt

Odpowiedz
- Halooo Policja? Proszę przyjechać na Suderland, konta mi nie chcą aktywować!

Odpowiedz
„Ławica” z Poznania '96. To wszystko wyjaśnia.

Cytuję:

Art. 556. par.
{(...) Jeśli rzecz nie ma właściwości o których istnieniu zapewnił [...], albo jeżeli została wydana w stanie surowym (rękoma za wady [(fizyczne)]}

Odpowiedz
Panowie, zignorujmy po prostu trolla. Poziom jego wypowiedzi przypomina mi pewne osoby, więc na wszelki wypadek bym mu nie ufał. Nie przejawia woli, by u nas działać, czy pisać cokolwiek merytorycznego. To troll, a dyskutowanie z nim to karma dla takich, jak on. Więc odpuśccie sobie. Jeśli będzie rozrabiał, zablokujemy go i tyle.

Odpowiedz
Odpuszczam. Pora na kasację.

Odpowiedz
Żegnamy tego osobnika

Adiunkt

Odpowiedz
Topic Options