Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Lista Przebojów
Szanowni.
Dla pobudzenia życia kulturowego w naszym kraju, proponuję utworzenie Listy Przebojów.
Za prowadzenie Listy odpowiadaloby Kierownictwo Resortu Kultury.
Zgłoszenia utworów twalby tydzień. Kolejny tydzień to głosowanie i tak co miesiąc.
Każdy mógłby oddać 3 głosy.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Jeśli zatem Ekscelencja proponuje to proszę dać innym przykład i wrzucić jakieś pierwsze utwory do listy. Od siebie bym dodał, że możnaby było te zbiory piosenek podsumowywać w formie takiej zmontowanej bardziej profesjonalnie składanki radiowej.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Ja szczerze nie jestem jakimś fascynatem muzyki... Co prawda lubie posłuchać, ale nie jest to na tyle ukierunkowany rodzaj muzyki, bym był w stanie coś odpowiedniego tu wrzucić. Niemniej, inicjatywa dobra i mam nadzieję, że pojawią się jakieś utwory.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(07.07.2019, 13:34)Stanisław Dmowski napisał(a): Od siebie bym dodał, że możnaby było te zbiory piosenek podsumowywać w formie takiej zmontowanej bardziej profesjonalnie składanki radiowej.

Zacznijmy może od samej listy przebojów? Zobaczymy czy to się przyjmie i jeśli tak to dopiero wtedy zaczniemy myśleć nad dalszym rozwojem.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz

Pierwsza propozycja, ruskie piosenki miłosne katuje od rana, sam nie wiem czemu...

Odpowiedz
Proszę...

Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Ja to ostatnio do wszystkiego wracam. Niestety Max Richter raczej tu nie przypasuje, więc dam to.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
Ja tu dam przebój sprzed lat Big Grin

Odpowiedz
Klasyka. 

Przypominam iż do jutra włącznie, można składać propozycję.
Wiceprezes SAS

Odpowiedz
Pierwsze zgłoszenia, głosowanie i notowanie już za nami.
Rozpoczynamy zgłoszenia do sierpnia. Zapraszam do udziału i zgłoszeń, kolejnych utworów. Zgłoszenia można składać do 16 sierpnia.
Przypominam że w głosowaniu wezmą dział utwory z poprzedniego notowania.
Wiceprezes SAS

Odpowiedz
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz

Odpowiedz
Topic Options