Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Niewykorzystany potencjał zakładów bukmacherskich
#3
A jak się ustala kursy wydarzeń sportowych? Na zasadzie prawdopodobieństwa. W przypadku kiedy jest 5 sportowców to najniższy kurs wynika z tego, że jego zwycięstwo jest najbardziej prawdopdoobne. Prawdopodobieństwo ustala się na podstawie ostatnich jego wyników oraz innych czynników jak np. kontuzje.
Teraz taki przykład:
Zbliżają się wybory parlamentarne. W zakładzie bukchamerskim można zrobić zakład dotyczący tego, czy zostanie zgłoszonych więcej niż 7 kandydatów. Odpowiedź tak miałaby kurs np. 2,5, a nie - 1,5. "Nie" ustalamy patrząc na liczbę obecnie aktywnych obywateli, a następnie liczbie partii i osób zrzeszonych, a także patrząc na poprzednie wybory. W takim wypadku zgłoszenie się 8 lub więcej kandydatów jest mniej prawdopodobne, stąd wyższy kurs.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
RE: Niewykorzystany potencjał zakładów bukmacherskich - przez Karl von Schwarzengrau - 07.07.2019, 21:29