Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Drużyna piłkarska miasta Bradburg
#1
Z dniem dzisiejszym ogłoszony został nabór do drużyny piłkarskiej "Orły Bradburga". Ta nowa drużyna rozpocznie treningi jak najszybciej, póki co niestety w warunkach amatorskich. Chcemy jednak, by była jak najlepiej przygotowana na nadchodzącą reaktywację ligi suderlandzkiej. Na ten zgłoszeń jest już naprawdę dużo. Widać wśród mieszkańców dużą wolę wystawienia własnej drużyny. Decyzja co do składu zostanie podjęta jutro. Wtedy to również rozpoczną się pierwsze treningi. 

[Obrazek: FBCfNYk.png]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#2
Dzisiaj miał miejsce pierwszy mecz nowo utworzonej drużyny Orły Bradburga. Nasza drużyna zadebiutowała w lidze z wielkim sukcesem. Mecz został wygrany z wynikiem 2 do 1 dla Bradburczyków. Niemniej, całość była wyrównana. Pierwsze gole padły po obu stronach w przeciągu 15 minut od rozpoczęcia meczu. Przez resztę rozgrywki nie można było wyłonić zwycięzcy, aż do ostatniej minuty, kiedy to nasza drużyna zdobyła bramkę. Na wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz Detlef Schnabel, który obronił prawie wszystkie piłki.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options