Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rozwiązanie partii
Z dniem dzisiejszym rozwiązuję Narodową Partię Suderlandu.
Czym to jest spowodowane? Nie jestem dłużej w stanie ciągnąć w pojedynkę tego projektu, otaczając się paziami oraz niekatywnymi ludźmi.
Partia powstała na trudne czasy i miała udźwignąć, utrzymać Suderland w trudnych czasach, jakie spotkały Go od maja 2018 roku. Partia spełniła swój cel, a potem można było ją było za przeproszeniem kopnąć w dupę.
Partia miała i dalej ma swoich przyjaciół, osoby serdecznie nastawione do jej osiągnięć oraz osób, zgodne zawsze na współpracę w organach państwowych.
Ktoś kiedyś napisał:
Cytat:Mógłbym wymienić wiele powód, ale skupie się na jednej rzeczy - zaufaniu. Tak naprawdę straciłem je do wszystkich, choć jeszcze przed paroma minutami tak nie uważałem. Przez prawie 2 lata bycia tutaj zawsze uważałem, że pomagając innym to pomagam i sobie, szczególnie kiedy widziałem jak ktoś szczerze podziękował za pomoc,a ja mogłem czuć się spełniony. Za stworzenie jakieś pracy graficznej, napisanie czegoś itd. Niestety to było złudzenie. Tak naprawdę nie czułem się spełniony, a podziękowania innych nie były w moim odczuciu szczere. Tak naprawdę dawałem się wykorzystywać, odczuwałem skutki hejtu na nieaktywnych, bo brałem ich w obronne i musiałem cały czas słuchać pretensji, że broniłem kogoś kto niszczył kraj. Więc zaufania nigdy nie miałem, bo jestem zwykłą szmatą, co wyciera się podłogę i może ona jet czysta tak jak to co pomogłem, ale szmata jest brudna jak ja i pomimo mycia jej nie nadaje się już do wykorzystywania. Więc trafia na śmietnik jak ja. Osoby, którym się zwierzałem tak naprawdę uważały coś co odbieram na poważnie za ,,beke'' i rozpowiadały to. Więc jak tu liczyć na zaufanie? Na koniec dodam, że sztuczny hejt (kiedy wyzywacie mnie od najgorszych za plac, a jednocześnie w sposób ,,bekowy'' łaskwie mnie szukacie.) jest gorszy od prawdziwego, bo łatwo przekroczyć granice. 
Ja zaufania do wszystkich nie straciłem. Jak i nigdy nie oczekiwałem podziękowań. Jednakże oczekiwałem zawsze lojalności. Wojskowy tryb życia wdrożyłem nie tylko tu, taki jestem wszędzie. Jestem lojalny wobec tych co są warci lojalności jak i oczekuję również lojalności od innych - jeśli chcą ze mną działać czy robić cokolwiek. Zgadzam się z tym co jest zawarte w przytoczonym cytacie. To jest obraz ludzi robiących sobie nieustanną farsę z insytyucji, z prawa, z procesów jak wybory. To jest obraz ludzi udających współpracowników, a robiących wał ze wszystkiego co można. To jest obraz ludzi mających na twarzy wypisaną skromność i pokorę, a w rzeczywistości są tacy, jak mnie opisują.
Narodowa Partia Suderlandu straciła sens swojego istnienia. Straciła sens niemalże cała moja aktywność kiedy zostałem zmuszony do otaczania się ludźmi nieuczciwymi, nielojalnymi, nieaktywnymi i będącymi paziami innych.
Teraz czas tych wszystkich silnych w gębie z obiema lewymi ręcami, pokażcie w reszcie na co was stać. "Ekstrema" usuwa się w cień. Najpierw Pan Marks, teraz ja... A za rok... Panie Byfyj, jak Pan to przeczyta, to niech Pan uważa.

Żegnam.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Uważam, że jeśli i ja mam polecieć w cień to już wolę wywalić ten kraj na śmietnik, jeśli ktoś w tym kierunku pójdzie.
Norbert Byfyj - Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
A co się stało?

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Co tym razem? Pytam poważnie, bo kompletnie nie mam pojęcia co się stało i o co, oraz do kogo, pan Karl ma żal. Chociaż adresata się domyślam...
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Z tego co wiem, to nie jest to niczym innym spowodowane, niż dziwnymi zagrywki Hansa w postaci ściąganiu nieaktywnych obywateli tylko po to, by zagłosowali. Ale to nie główny powód, a zwyczajnie efekt długotrwałego podejścia obu Panów. Jeden nieaktywny, drugi będący lojalny wrogowi Pana Karla. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(15.07.2019, 00:01)Ferdynand Dugosz napisał(a): Z tego co wiem, to nie jest to niczym innym spowodowane, niż dziwnymi zagrywki Hansa w postaci ściąganiu nieaktywnych obywateli tylko po to, by zagłosowali. Ale to nie główny powód, a zwyczajnie efekt długotrwałego podejścia obu Panów. Jeden nieaktywny, drugi będący lojalny wrogowi Pana Karla. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

Nie rozumiem zbytnio, dlaczego pisze Pan zagrywki w liczbie mnogiej skoro ja to zrobiłem raz, Pana Mystica jak tu ktoś ściągnął to nie byłem to ja. Poza tym, to od początku mnie się nie podobało, że Pan Dmowski popadł w konflikt z Panem Schwarzengrauem, teraz wydaje mi się że zrobiłem błąd wspierając jedną ze stron, uważam, że powinienem się z tego konfliktu wycofać od razu.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
To wasza prywatna sprawa, co Karl o tobie myśli. Ja tylko napisałem, że to było jednym z powodów. Inna sprawa, czy mu przyznaję rację, czy nie. Nie zamierzam się o tym publicznie rozpisywać, by nie siać fermentu.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
(15.07.2019, 01:28)Ferdynand Dugosz napisał(a): To wasza prywatna sprawa, co Karl o tobie myśli. Ja tylko napisałem, że to było jednym z powodów. Inna sprawa, czy mu przyznaję rację, czy nie. Nie zamierzam się o tym publicznie rozpisywać, by nie siać fermentu.

Ma Pan rację, że to nasza prywatna sprawa, więc nie wiem po co Pan drąży ten temat. Komu Pan przyznaje rację mnie również nie obchodzi.
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
Czy ja drążę temat? Ja grzecznie odpowiedziałem Panu Majowi na pytanie. To Pan tu przyszedł i zaczął się tłumaczyć. Świetnie, że moja opinia ciebie nie obchodzi, bo jesteś jedną z ostatnich osób, z którymi chciałbym się nią dzielić. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. I ten wątek w zasadzie niewiele ma z tym wspólnego. To tak uprzedzając, bo podejrzewam, że zaraz pojawią się głosy, jakbym był obrażalski i strzeliłem focha za niezbyt miłą odpowiedź.

Odpowiedz
Spokojnie Panowie, nie potrzeba nam kolejnych kłótni. W każdym razie dziękuję Panu Ferdynandowi za udzieloną odpowiedź. Widzę, że będę musiał w wolnej chwili ingerować na Skype i zakończyć te waśnie.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Oświadczenie

Tak jak pisałem w linkowanym oświadczeniu, partii nie reaktywuję, powstanie nowa.
Wyjaśniłem również o co chodzi dokładnie (dla świętego spokoju dodam, że to moja subiektywna opinia, oparta na tym, co odczuwam w tym momencie).
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options