Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zamknąć za sobą drzwi
W pewnym filmie, główny bohater chce przed śmiercią zamknąć wszystkie sprawy w doczesnym życiu, nadszedł ten czas na mnie. W pamiętnym 2018 nie zrobiłem tego bo wieszczyłem wasz upadek, ale jak widzę trzymacie się, ale zauważam coś innego. Dokładnie to samo co w 2018, 2017 i 2016 – konflikt między dwoma stronami. I jak patrzę, wasz nowy ,,prezes państwa’’ który był jedną stronną konfliktu w 2018, zamienił się miejscami. Teraz on jest w moim położeniu. Co go czeka. Ucieczka? Przegrana? A może wygrana, patrząc kto jest jego przeciwnikiem .

A teraz o tobie Dmowski. Spamiłeś mi wiele razy, żebym wracał, żebym się zainteresował i zgadnij czemu nie odpisywałem. Bo tobie tylko chodzi o kontrole ludzi. Nie o władze w znaczeniu stanowisko czy teren, ale o kontrolę ludzi. Dokładnie to samo co Sowińskiemu, którego broniłeś i Casimira. Aż trudno uwierzyć, że nie jesteś multikontami. Ten sam typ – hipokryci, malkontenci, chciwi władzy, pyszni, a przede wszystkim lenie, którzy nigdy, nic sami nie zrobią, tylko czyimś rękami. A i najważniejsze, ego wysokie jak najwyższe szczyty.

Ocalenie Brodri, Dreamlandu, Sarmacji czy czegoś tam jeszcze, wszystko dokonał jaśnie Pan Dmowski. A chyba każdy zdrowo myślący (niestety w tych krajach wielu tak nie myśli) będzie uważać takich osób za kompletnie odleciały od ziemi. Niestety, ludzie nie chcą sami szukać prawdy, tylko wierzą w to co im najłatwiej. Dotyczy to również was Dmowski, uwierzyliście  we własne legendy, a wasze ego sięga chmur.

A co naprawdę dokonaliście? Kiedy jeszcze byłem tu, to od was słyszałem tylko wieczne stęki w tym również na wasze dawnego towarzysza ( o nim też parę słów zaraz) ile to czasu zajmowało zagonienie was do  napisanie czegoś w mieście (najlepiej je zburzyć, bo po kija ma stać). Co tam jeszcze. Olanie kogoś kto miał pomysł na wiarę, żeby podlizać się Rotrii, krytykowanie samorządów, ustaw wszelakich, ignorowanie prawa i najważniejsze prowadzenie teczek na innych ludzi. Jak widzę wasz dawny towarzysz upublicznia je, może żeby ratować skórę, ale to pokazuje co robiliście i to wtedy kiedy ja byłem i że na to pozwoliłem.

Układanie jakiś spisków w pojedynkę, brawo, pięknie. Państwo w państwie. Ciekawe o czym jest reszta teczek, bo z tego co wiem jest ich z 15 na temat ciekawych operacji. I po co wam to było. Smród zawsze wyjdzie.

Zanim przejdę do wasze przeciwnika, to jak pisałem wyżej jesteście jak Sowiński, kontrola ludzi ponad wszystko i tutaj zwracam się do reszty - Nie popełnijcie błędu jaki ja popełniłem nie zamykając drzwi przed byłym kanclerzem w 2016, bo naiwnym wierzyłem, że z pokorą podda się werdyktowi wyborów, ale nie on. Minęło ponad 2,5 roku a on działa i zastawia się jak wrócić, choć jak widzę zrobiono mu proces pokazowy, a szkoda, bo prawdziwy proces i pokazanie wszystkim tego typu zachowań, może by pomogło ludzkości, a na pewno wam.

A teraz drugi Jegomość. Co czujesz? Pewnie wkurzony jesteś, jak ludzie którym ufałeś, nagle Cie nie popierają? Jak kąsają, jak mają gdzieś, że co im dałeś. Czujesz to samo co ja, ale masz inną formę dumy. Moja nie pozwoliła mi na walkę i uciekłem od problemu, ale ty wolisz podjąć ryzyko. Więc wiec jednak jedno, ty albo twój przeciwnik musicie przegrać i zniknąć, bo tutaj nie ma miejsca dla was 2.
            I na koniec, chciałbym pożegnać 2 osoby, które jak widzę coś tu robią i zawsze mogłem na liczyć. Chodzi o Ryszarda Maja i Mystrica I Suder. Czemu was? Bo tak naprawdę mieliście gdzieś politykę i temu jesteście tu normalni.

A i jak chcecie możecie mi też zrobić proces pokazowy przynajmniej nie będziecie kusić, żeby to zaglądać. Ja już drzwi zamknąłem.

,,Czy lepiej być widmem, czy znanym z negatywnego stosunku?’’

Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Odpowiedz
Zastanawiam się jak to skomentować, hmm no wiesz, już z 3/4 kraju wie wiele więcej o Dmowskim niż to co tutaj zawarłeś, ale okej, może to jeszcze się przyda.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Tego nikt się nie spodziewał... Tak samo jak hiszpańskiej inkwizycji.

Robi się coraz ciekawiej...
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Co zrobimy w związku z tym? Wszyscy krytykujemy Dmowskiego, a pozostaje naszym prezydentem. Nie zamierzam kopać leżącego, ale już od wielu miesięcy wiedziałem, że lepsze jest bezprezydencie, niż spiskujący za plecami narodu prezydent. Ja nie chcę żadnych gierek. Nie chcę babrać się w siatkach szpiegowskich i brudnych zagrywkach mających na celu zniszczyć drugą stronę. Wątpię, by wyrzucenie Waksmana było w większej mierze zasługą Dmowskiego. Natomiast nie kryje się zbytnio z tym, w jaki sposób załatwia sprawy. Potrafi bratać się z najgorszym wrogiem, byleby osiągnąć cel. I ja nie chcę takiej osoby jako prezydenta. Może zostać sędzią, może zostać wojskowym, może zostać szefem wywiadu. Ale głową państwa nie. Nie dla takich ludzi jest to stanowisko przeznaczone.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(17.07.2019, 19:49)Ferdynand Dugosz napisał(a): może zostać wojskowym, może zostać szefem wywiadu.

Ten człowiek był już szefem wywiadu i opublikowałem akta jak wykraczał poza kompetencje.
Ten Pan nie zostanie nawet szeregowym w służbach, dopóki ja pełnię służbę.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
W sumie jak tak czytam to oprócz typowego Marksowego wciskania swoich wartości to mam wrażenie, że brakuje tu znajomości kilku kontekstów, ale co ja mogę, bo w sumie pewnie jestem tutaj marionetką czy czymś, albo jeszcze czym innym, jakoś tak czuję.

To tylko dodam, jakby Pan Marks nie wiedział: Dmowskiego to w tym kraju przez pół roku niemal nie było lub był na pół gwizdka
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
(17.07.2019, 20:16)Karl von Schwarzengrau napisał(a): Ten człowiek był już szefem wywiadu i opublikowałem akta jak wykraczał poza kompetencje.
Ten Pan nie zostanie nawet szeregowym w służbach, dopóki ja pełnię służbę.

Jego sprawa, kim zostanie. Ale prezydentem być nie może, bo zbyt kombinuje.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
Pomimo mojego całego szacunku i sympatii jakimi darzę pana Marska, to czuję się zniesmaczony tym oświadczeniem. Mija już ponad rok od kiedy Fryderyk Marks rozstał się z Suderlandem i zrezygnował z udzielania się na forum, a wystarczyło raptem kilka godzin od publikacji paru krytycznych artykułów demaskujących konflikt pomiędzy byłymi przeciwnikami pana Marska, aby ten wrócił z głośnym hukiem drzwi otwartych silnym kopniakiem. To tak trochę jakby pan Fryderyk wyczekiwał tego momentu od dawien dawna. Przykre... Jeżeli faktycznie los Suderlandu nie jest mu obcy, bo wszak przegląda nasze forum na bieżąco, to niech wie, że zarówno ja, jak i wielu innych, nic nie miałoby przeciwko jego powrotowi. Aczkolwiek nikogo nie będę namawiał wbrew woli i uszanuję każdą decyzję.

[Obrazek: 9vXgts7.png]
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
To nie do końca tak, jak Pan myśli. Na pewno nie stalkuje nas aż do takiego stopnia.

Odpowiedz
Topic Options