Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Czołem
Witam się ze wszystkimi, jak widać Eryk Chodura jestem. Bawiłem się kiedyś w mikronacje, ale to było bardzo dawno temu, sam nie pamiętam co to było, ale doświadczenia trochę mam. Interesuję się wieloma rzeczami, zwłaszcza sztuką współczesną, psychologią kryminalną i prawem, myślę, że chciałbym piastować urząd sędziego, ale to okaże się w praniu, bo nie mam nawet obywatelstwa

Odpowiedz
Witamy serdecznie w Republice, zapraszamy do składania wniosku o obywatelstwo i poznawania kraju i jego mieszkańców. Smile

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witaj przybyszu, miło mi że zdecydowałeś się odwiedzić Suderland, jeśli masz jakieś pytania to proszę pytaj śmiało.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Witamy w Republice! Smile
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Jeżeli interesuje się Pan sportem, w Suderlandzie jest go mnóstwo. Od piłki nożnej aż po wrestling.
Zapraszam.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Witam bardzo serdecznie i zachęcam do osiedlenia się. Na początek może spytam - ma Pan Skypa lub Discorda? Bardzo cenimy sobie łatwy i stały kontakt pomiędzy obywatelami.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
Dzień dobry Panie Eryku! Życzę miłego pobytu w Republice Suderlandu! Smile

Odpowiedz
(21.07.2019, 14:36)Thomas von Lisendorff napisał(a): Witam serdecznie.
Jeżeli interesuje się Pan sportem, w Suderlandzie jest go mnóstwo. Od piłki nożnej aż po wrestling.
Zapraszam.

Przykro mi, ale słabo trafiona propozycja, sportem akurat wcale, a wcale się nie interesuję, tak czy owak dziękuję, lecz wolę poruszać się w swoich wymienionych przeze mnie dziedzinach

(21.07.2019, 15:32)Ferdynand Dugosz napisał(a): Witam bardzo serdecznie i zachęcam do osiedlenia się. Na początek może spytam - ma Pan Skypa lub Discorda? Bardzo cenimy sobie łatwy i stały kontakt pomiędzy obywatelami.

Mam discorda, więc na pewno będziemy w kontakcie Wink

Odpowiedz
Oczywiście rozumiem.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Dzień dobry! Dobrze Pan trafił, bo w Suderlandzie można rozwijać się zarówno w dziedzinie sztuki, jak i prawa. Obecnie co najmniej jedno stanowisko sędziego pozostaje nieobsadzone, więc kiedy tylko spełni Pan wymogi, ta ścieżka kariery stanie otworem. Życzę rzecz jasna powodzenia i sukcesów w naszym państwie oraz zachęcam do zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
(22.07.2019, 18:40)Ryszard Maj napisał(a): Dzień dobry! Dobrze Pan trafił, bo w Suderlandzie można rozwijać się zarówno w dziedzinie sztuki, jak i prawa. Obecnie co najmniej jedno stanowisko sędziego pozostaje nieobsadzone, więc kiedy tylko spełni Pan wymogi, ta ścieżka kariery stanie otworem. Życzę rzecz jasna powodzenia i sukcesów w naszym państwie oraz zachęcam do zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Dziękuję za miłe przywitanie, co dziennie staram się poznawać prawo Suderlandu, a nawet zastanawiam się czy nie uzyskać jakiegoś tytułu w uczelni wyższej Suderlandu w dziedzinie prawa, co prawda nie jest to wymogiem, ale zawsze to jakiś plus do CV

Odpowiedz
Raczej nie jest to wymagane, ale miło by było. Aczkolwiek ostrzegam, że mamy dość rozległe prawo.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
Witam cieplutko i serdecznie.
A L I B A B A

Odpowiedz
Topic Options