Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Witam Suderlandzie!
Witajcie Mieszkańcy i Obywatele Republiki Suderlandu!

Pragnę powitać wszystkich i przedstawić się jako, że na tym forum jestem po raz pierwszy. Nazywam się hr Francisco Vazquez de Saavedra i jestem nowym mieszkańcem Republiki Suderlandu oraz jej prowincji - Hrabstwa Alacutro i miasta, w którym zamieszkam - Cassadella. Liczę, że uda mi się jak najszybciej uzyskać obywatelstwo i rozpocząć aktywne działanie społeczno-polityczno-gospodarcze na rzecz Suderlandu, a także jej prowincji i miasta, w którym osiądę. Chciałbym szczególnie ostatnie miejsca rozwijać w taki sposób, by Suderland był z nich dumny. Jestem tutaj nową osobą więc w razie jakichś problemów czy niedomówień proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Ciekawość czyjąś dotyczącą mojej osoby, zainteresowań czy cokolwiek innego, postaram się zaspokoić, a więc pytajcie.

Jeżeli ktoś jest chętny zapraszam do zapoznania się z artykułami na mój temat:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Franc...e_Saavedra
http://kurier.ty-i.net/2013/08/22/franci...-osobowej/

Mam nadzieję, że zostanę z Wami na długo i razem będziemy cieszyć się z rozwijanych przez moją osobę inicjatyw Wink Nie wiem jak mnie przyjmiecie, ale chciałbym, aby moja obecność była miłym akcentem dla mnie i dla Was oraz przyczyniła się do rozwoju Republiki Suderlandu!

Pozdrawiam
hr Francisco Vazquez de Saavedra

PS. Chciałbym, aby Suderlandu był już moją ostatnią mikronacją, w której zamieszkam i zwiążę się z nią na długie lata! [Obrazek: smiley.gif]
PS2. Proszę o zmianę mojego loginu na F. Vazquez de Saavedra (pomyłka przy rejestracji i wpisanie nazwiska Saavdera)

Odpowiedz
Witam niezmiernie miło w Republice Suderlandu, miło że zdecydował się Pan do nas wybrać.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Witam Pana bardzo serdecznie w Suderlandzie!

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Skarlandczyk mmm...

Witamy w Republice, liczę na to, że Wasz zapał i chęci do służenia Republice nie wygasną. Kiedyś gościliśmy Waszego krajana, jednak przepadł bez śladu.

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Witam Ekscelencje w Suderlandzie.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Witamy serdecznie w Suderlandzie! Szanuję, że postanowił Pan dowiedzieć się już czegoś o Suderlandzie, a nawet wybrać swój region.

Tak z ciekawości, gdzie Pan dokładnie przebywał po opuszczeniu Skarlandu?
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Dziękuję za bardzo ciepłe przywitanie mojej skromnej osoby. Mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się w znaczący sposób do rozwoju społeczno-politycznego oraz wzrostu gospodarczego Republiki Suderlandu.

(21.07.2019, 18:38)Stanisław Dmowski napisał(a): Skarlandczyk mmm...

Witamy w Republice, liczę na to, że Wasz zapał i chęci do służenia Republice nie wygasną. Kiedyś gościliśmy Waszego krajana, jednak przepadł bez śladu.

Dziękuję Panie Prezydencie! Liczę, że i u Was, Obywateli i Mieszkańców Republiki Suderlandu wspomniany zapał oraz chęci nie zgasną i będziemy mogli przyczynić się do tego, że Republika Suderlandu stanie się ciekawą alternatywą spędzania czasu w dzisiejszych czasach rozwijającą szereg kompetencji, które przydadzą się w życiu codziennym, tym rzeczywistym (realnym). W taki sposób, że będziemy przyciągać w Nasze progi osoby, które będą przyczyniać się do rozwoju naszej społeczności poprzez tworzenie życia społecznego, politycznego oraz gospodarczego.

(22.07.2019, 00:46)Gregory Mykko napisał(a): Witamy serdecznie w Suderlandzie! Szanuję, że postanowił Pan dowiedzieć się już czegoś o Suderlandzie, a nawet wybrać swój region.

Tak z ciekawości, gdzie Pan dokładnie przebywał po opuszczeniu Skarlandu?

Dziękuję p. Gregory Mykko. Nadal jestem związany emocjonalnie ze Skarlandem. Skarland został zawieszony nieodwołalnie. Po zawieszeniu Skarlandu zakończyłem swoją przygodę z mikronacjami na pewien czas. Pojawiłem się dzisiaj w Suderlandzie i po przejrzeniu strony oraz forum internetowego postanowiłem się osiedlić w Waszym, Naszym kraju Smile

Odpowiedz
Cóż... Witam serdecznie. To samo pytanie, co w innym wątku. Ma Pan Skypa lub Discorda?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(22.07.2019, 01:34)Ferdynand Dugosz napisał(a): Cóż... Witam serdecznie. To samo pytanie, co w innym wątku. Ma Pan Skypa lub Discorda?

Dzień dobry Panie Ferdynandzie. Niestety nie posiadam, jeżeli chodzi o komunikator to tylko Messenger.

Odpowiedz
Nikt Panu nie zabroni działać bez tego i nie jest to jakiś wielki problem. Niemniej kontakt między obywatelami jest dość przydatny.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Dzień dobry! Jako gubernator hrabstwa Alauctro chętnie pomogę zadomowić się w mieście Cassadella, tak wiec może Pan na mnie liczyć Wink. Mam zresztą nadzieję, że się Panu u nas spodoba i zostanie Pan w Suderlandzie na dłużej.

PS. Jak dowiedział się Pan o Suderlandzie?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
(22.07.2019, 15:04)Ferdynand Dugosz napisał(a): Nikt Panu nie zabroni działać bez tego i nie jest to jakiś wielki problem. Niemniej kontakt między obywatelami jest dość przydatny.

Postaram się p. Ferdynandzie w najbliższym czasie zapoznać z komunikatorem Discord. Jestem z pokolenia osób, które korzystały z list dyskusyjnych, a później GG.

(22.07.2019, 18:27)Ryszard Maj napisał(a): Dzień dobry! Jako gubernator hrabstwa Alauctro chętnie pomogę zadomowić się w mieście Cassadella, tak wiec może Pan na mnie liczyć Wink. Mam zresztą nadzieję, że się Panu u nas spodoba i zostanie Pan w Suderlandzie na dłużej.

PS. Jak dowiedział się Pan o Suderlandzie?

Dzień dobry! Dziękuję za miłe oraz ciepłe powitanie i pomoc w zadomowieniu się w mieście, które wybrałem na mój pobyt. Nie wykluczam, że zostanę na dłużej. Podoba mi się klimat oraz fakt, że jest liczna grupa mieszkańców/obywateli chętnych do działania na rzecz rozwoju Suderlandu. Razem możemy więcej. Liczę, że będę mógł się włączyć aktywnie w życie społeczne, polityczne oraz gospodarcze. Z racji tej, że w mikronacjach działam od lat 2005/2007 swoistą drogą nie sposób by nie wiedzieć o istnieniu Suderlandu. Obserwowałem raz na jakiś czas polskie mikronacje (jedne upadały, drugie powstawały), ale dopiero wczoraj postanowiłem się ponownie włączyć w życie mikronacyjne po zawieszeniu Skarlandu. Wybór padł na Republikę Skarlandu, odwiedziłem stronę i forum oraz zarejestrowałem się i tym samym do Was dołączyłem Smile

Odpowiedz
Witam serdecznie Smile Na micropedii wyczytałem, że jest pan wyznawcą Kościoła Rotryjskiego, wobec tego zapraszam do archidiecezji Delilandu, aby uczestniczyć w duchowym życiu Republiki. Powoli wracam do aktywności, tak więc działalność w archidiecezji ponownie będzie większa.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Orański-Nassau
Prymas Suderlandu
biskup delilandzki

[Obrazek: 2TotF.png]

Odpowiedz
Topic Options