Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zaprzysiężenie VI Prezydenta Republiki Suderlandu - ślubowanie
Ciepły lipcowy dzień. Słońce powoli chyli się ku zachodowi, a znad zatoki powiewa przyjemny wiatr.
W stolicy Republiki Suderlandu, pod budynkiem Senatu gromadzi się coraz więcej samochodów. Wysiadają z nich urzędnicy państwowi, oficerowie Sił Zbrojnych oraz Policji. Wszyscy w galowych mundurach lub garniturach. Goście zmierzają w kierunku gmachu. 

O godzinie 21:00 Marszałek Senatu Karl von Schwarzengrau podchodzi do Prezydenta Elekta i zwraca się następującymi słowami:

Cytat:Proszę o podniesienie prawej dłoni i powtarzanie za mną:

Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Republiki Suderlandu, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem.
(Tak mi dopomóż Bóg).
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Republiki Suderlandu, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem.

Tak mi dopomóż Bóg 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options