Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Uroczystość zaprzysiężenia VI Prezydenta Republiki Suderlandu
Po złożeniu ślubowania, Prezydent Stanisław Dmowski kieruje się w kierunku mównicy i wygłasza przemówienie do zebranych gości.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Kochani!

Nie mam w zwyczaju wygłaszać specjalnie długich przemówień, także i to będzie w tej konwencji. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli na mnie głosować podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Widać, że pomimo narastającej nagonki na moją osobę są w kraju ludzie, którzy popierają mnie i kierunek zmian.

Ta kadencja zostanie poświęcona dokończeniu zaczętych już wcześniej projektów. Wiele jest do zrobienia, wiele do udowodnienia. Zatem alleluja i do roboty!
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Skromnie, ale konkretnie. Cóż, życzę powodzenia w następnej kadencji!
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Ja również nie będę się jakoś rozpisywał...

Cóż, każdy zapewne się domyśla, jaki był mój głos. Niemniej, wszyscy jesteśmy Suderlandczykami i wszyscy chcemy dobrze dla ojczyzny. Pan Dmowski został wybrany i widocznie taka jest wola narodu. Niewiele już jest rzeczy, które może to zmienić. Pozostaje mi więc życzyć tylko powodzenia. Nie życzę zażegnania konfliktu, bo wiem, że to niemożliwe. Życzę natomiast, by w miarę możliwości jedynie pozytywnie wpływał on na kraj. By nie niszczył tego co może niszczyć, a urozmaicał jedynie sytuację polityczną. Byśmy wszyscy zachowali powagę w nadchodzących dniach i sprawili, by działalność w tym kraju była jedynie przyjemnością.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Życzę świeżo zaprzysiężonemu prezydentowi energii i chęci, aby prowadził swój kraj ku świetlanej przyszłości.

Odpowiedz
Życzę powodzenia i dalszych sukcesów!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Życzę powodzenia oraz sukcesów podczas pełnienia funkcji Prezydenta Republiki Suderlandu!

Odpowiedz
Życzę większej pokory, przemyślenia swoich błędów i gruntownego pogodzenia się z pozostałymi osobami; wie Pan zapewne, o kim mowa.
Proszę pamiętać, że pełni Pan stanowisko Prezydenta wszystkich Suderlandczyków, tych popierających Pana kandydaturę, tych przeciwnych, a także tych niegłosujących, jak ja Wink
Pozdrowienia

Odpowiedz
Życzę udanej i pomyślnej kadencji.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Powodzenia i bądźcie grzeczni
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Życzę panu prezydentowi pomyślnej, ciekawej i aktywnej prezydentury, i działania na rzecz dobra i pomyślności naszego państwa. ;*
A L I B A B A

Odpowiedz
Gratulacje i owocnej pracy!
- Operar

Odpowiedz
Topic Options