Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Kampania SPO
Cytat:Suderlandzka scena polityczna staje się coraz bardziej rozgrzana.
Z dniem dzisiejszym rozpoczynam kampanię wyborczą Suderlandzkiej Partii Ojczyźnianej.

SPO to kontynuatorka Narodowej Partii Suderlandu. Przedstawię teraz najważniejsze moje osiągnięcia, jako polityka Alternatywy dla Suderlandu oraz Narodowej Partii Suderlandu. Ma to na celu zachęcenie Suderlandczyków do wstąpienia do partii, oddania na SPO głosów, a także zachęcenie liderów innych ruchów politycznych do zawiązania koalicji:

1. stworzenie tożsamości Sił Zbrojnych - dzięki mojemu zaangażowaniu w rozwój Sił Zbrojnych, od jesieni 2017 roku nieprzerwanie pełnię funkcję Kierownika Resortu Obrony Narodowej. Dzięki temu nadałem naszym Siłom Zbrojnym nową tożsamość. Siły Zbrojne nie są już zwykłą zbieraniną postów, cyfr i liter. Wojsko to jeden z najważniejszych filarów naszej aktywności i narracji oraz jest czymś, czym moglibyśmy pochwalić się przed całym mikroświatem. Planuję dalszy rozwój i trzymanie Suderlandzkich Sił Zbrojnych w obranym kursie.
  2. duża aktywność obywatelska - moja aktywność w Republice Suderlandu nie zbiega się tylko do aktywności wynikającej ze stanowisk. Staram się również rozwijać lub tworzyć metody aktywności pozarządowej. Pomogłem w zorganizowaniu kolarstwa, prowadzę "Obserwatora Narodowego", a także cały czas pracuję nad ulepszeniem łowiectwa oraz wędkarstwa. 
  3. tworzenie prawa - napisałem kodeks karny, wnioskowałem o uchylenie wielu niepotrzebnych ustaw. Dodatkowo, przygotowałem wiele nowelizacji, a także ustaw od podstaw, które są obecnie obowiązującymi źródłami prawa. Jestem jedną z nielicznych osób, które cokolwiek robią w tym kierunku i planuję ulepszać nasze prawo poprzez przygotowywanie nowych projektów, a także wspieranie dobrze napisanych inicjatyw ustawodawczych.
  4. działanie w interesie narodowym - od początku swojej aktywności, starałem się działać tak, aby nigdy nie zaszkodzić interesom Republiki Suderlandu. Ukoronowaniem tego było anektowanie obszarów Nordaty w celu zabezpieczenia naszych interesów na kontynencie, a także pokazaniu suderlandzkiej siły. Losy państwa nie są mi obojętne i dopóki będę miał siły i chęci, będę robił wszystko, aby nie zaszkodzić państwu i narodowi. 
  5. aktywna praca - poza rozwijaniem wojska piastując urząd Kierownika Resortu Obrony Narodowej, a także jak najlepszym wykonywaniu swojej pracy jako Senator, pełnię funkcje Kierownika Resortu Spraw Wewnętrznych, a także Marszałka Senatu. Jako Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych przeprowadziłem kontrolę finansową w samorządach, regulując kwestie nieuzasadnionych przelewów, przywracając państwu pieniądze, a także usystematyzowałem pracę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. Jako Marszałek Senatu pracuję już od maja 2018 roku i dzięki mojemu zaangażowaniu oraz wytrwałej pracy, bezpiecznie przeprowadziłem państwo przez trudny okres w jego historii. Moja obecność w Senacie gwarantuje bezpieczeństwo, a także systematyczną pracę na rzecz Republiki Suderlandu.
Zachęcam do wstąpienia do Suderlandzkiej Partii Ojczyźnianej, a także głosowanie na nią. Będziemy realizowali wspólnie program partii. Szczera współpraca ze mną sprawi, że każdy komu zależy, stanie się bardzo aktywnym, zaangażowanym w pracę przedstawicielem naszej Ojczyzny. Oddanie na Suderlandzką Partię Ojczyźnianą głosu to gwarancja realizacji programu partii, a także utrzymanie dotychczasowego kursu. Współpraca ze mną pozwoli każdemu, komu zależny na współpracy, na nauczenie się najważniejszych rzeczy w pracy dla Ojczyzny, a także zyskanie cennego doświadczenia.

Suderlandzka Partia Ojczyźniana to partia dla wyjątkowych ludzi, na wyjątkowe czasy!
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Temat z programem jest zamknięty, więc zapytam tutaj, szczególnie iż moje pytanie związane jest z obecną kampanią wyborczą. Mianowicie, postulujecie stworzenie nowego systemu prawnego z nową konstytucją na czele, a czy planujecie włączyć się w prace nad konstytucją w jakikolwiek sposób?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Obecnie z tego co wiem, Pan sam pracuje nad nową konstytucją. Raz stworzył Pan wątek na forum w tej sprawie, ale niezbyt wynikło. Z mojej strony tam nic konstruktywnego nie padło, chyba dlatego, że mam jednak trochę inną wizję co do kształtu konstytucji.
W obecnej sytuacji prace nad konstytucją są trochę utrudnione, głównie z powodu braku jakiejkolwiek komunikacji. W związku z tym postulowałbym stworzenie jakiegoś nieformalnego czatu na Skype gdzie prowadzono by pracę w grupie nad nową konstytucją.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Jestem pełen wątpliwości czy znajdą się chętni do stworzenia takiej grupy. Wielokrotnie próbowałem, ale nikt nie był zainteresowany pomocą i w gruncie rzeczy zostałem skazany na samotną pracę.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
(01.08.2019, 12:14)Ryszard Maj napisał(a): Jestem pełen wątpliwości czy znajdą się chętni do stworzenia takiej grupy. Wielokrotnie próbowałem, ale nikt nie był zainteresowany pomocą i w gruncie rzeczy zostałem skazany na samotną pracę.

Jeśli nie to mogę Panu pomóc sam. Zgadamy się na Skype. Wieczorem napiszę w tej sprawie.

Adiunkt

Odpowiedz
Wraz z Panem Byfyjem postanowiliśmy o zawarciu koalicji na nadchodzące wybory.
Nasza wspólna lista nazywa się "Front Narodowy SDN SPO".

Adiunkt

Odpowiedz
Życzę powodzenia w wyborach!

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options