Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Konferencja BBWP w Holdburgu
Brick 
Obywatele i Obywatelki!

Obowiązki realne zarówno moje jak i innych współpracowników skutecznie uniemożliwiają nam zwołanie wielkiego zjazdu, na którym hucznie ogłosimy tezy programowe frontu. Zamiast tego będzie krótka konferencja prasowa. Wspominałem o chęci zawiązania frontu, którego celem będzie zarówno wspieranie naszego Prezydenta w dziele rządzenia państwem jak i po prostu bycie przeciwwagą dla stronnictw endeckich i nazistowskich. Polityka suderlandzka potrzebuje kolorytu a przede wszystkim rozmowy. Zależy nam na dobru kraju, dlatego właśnie powstaje Bezpartyjny Blok Współpracy z Prezydentem. Mogą obywatele zapytać, dlaczego akurat bezpartyjny, przecież partyjność w Suderlandzie jest powszechna. Dlatego, że w tych wyborach potrzebna jest jedność i otwarcie się na nowe idee i środowiska. Na listy naszego komitetu zapraszamy zarówno zaprawionych w bojach partyjniaków jak i osoby niezaangażowane, działaczy społecznych, samorządowych. Czekamy na Was  i Wasze pomysły na dalszy rozwój państwa.  Oczywistym warunkiem przystąpienia do Bloku jest szacunek i poparcie dla osoby Stanisława Dmowskiego oraz jego linii politycznej na stanowisku Prezydenta Republiki, to tak nie wiele. Polityka zagraniczna - dalsza kontynuacja obecnej linii KRSZ, ambasady znacznie ociepliły nasz wizerunek za granicą, należy dalej działać na rzecz aktywności naszych dyplomatów, reagowania na wydarzenia w krajach będących w zasięgu naszego zainteresowania. Trzecia siła mikroświata w naszym zasięgu. Jeśli idzie o relacje Suderlandu z Bialenią i FN, zapytamy o zdanie Naród. Polityka wewnętrzna - promocja kultury i sportu na terenie naszego państwa, uporządkowanie kwestii prawnych tj. nowelizacja KK, nowa ustawa o SN (po uchyleniu poprzedniej nie mamy nadal prawa, które precyzuje działanie sądów), w kwestii ewentualnych zmian konstytucji oraz wprowadzenia podatków zapytamy o zdanie Naród, będziemy także dialogować z innymi stronnictwami w celu wypracowania najlepszego dla kraju rozwiązania. Za kilka dni przedstawione zostaną listy wyborcze, wybrane zostaną władze BBWP i opublikowana już oficjalna treść założeń. Jeszcze raz apelujemy do każdego Suderlandczyka, jeśli leży Ci na sercu los ojczyzny, wspieraj Blok! Wszystko dla Ojczyzny!
(Przepraszam za możliwą złą jakość formatu ale jestem na wyjeździe iuszę pisać z telefonu)
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Stronnictw endeckich...

Cóż, tak oto tutaj docieramy, do tej próby wlepienia nam gęby kogoś kim Stronnictwo Demokratyczno-Narodowe nie jest. Żeby nie było, że prowadzę tu tylko czczą gadaninę bez żadnego poparcia, to otwórzmy to wszystko od wstępnego zajrzenia do definicji, tutaj będzie działała definicja numer 2 z SJP: «każda partia o podobnym programie», gdzie punkt 1 dotyczy ugrupowania prawicowego.

Tak, więc czymże programowo jest endecja? 

Nacjonalizm? Owszem, pewnie mylnie myśląc że w słowie "narodowy" w nazwie i zawarciu takiego sloganu w programie można myśleć o nacjonalizmie, jednak nie. Polecam chętnie przeczytać czymże jest ten punkt w programie SDN, a czymże jest w myślach Dmowskiego. Mam iść dalej czy tylko prezentować to co mam dalej?

Może tak ktoś przeoczył kongres SDN, ale tam już jasno ustalono kierunek partii. Można nam wmawiać i przywdziewać różne maski, ale Stronnictwo Demokratyczno-Narodowe jasno opowiedziało się w swoich deklaracjach jako partia chadecka z możliwymi elementami konserwatywnymi.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
To ja nie budowałem takiego kultu jednostki wokół siebie (nawet w ogóle go nie budowałem) w przeciwieństwie do tego co tutaj jest zapowiadane Big Grin
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Hans, zajmij się może czymś pożytecznym dla odmiany, zamiast robić bez sensu za obrońcę dla człowieka, który sam nie chce się bronić.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
(31.07.2019, 22:31)Hans von Eichenblatt napisał(a): Polityka zagraniczna - dalsza kontynuacja obecnej linii KRSZ, ambasady znacznie ociepliły nasz wizerunek za granicą, należy dalej działać na rzecz aktywności naszych dyplomatów, reagowania na wydarzenia w krajach będących w zasięgu naszego zainteresowania.

Przepraszam bardzo, ale rozruszanie ambasad w Sarmacji i Dreamlandzie było moją osobistą zasługą. Działałem wówczas z osobistych pobudek i z własnej inicjatywy. Proszę nie przypisywać sobie mojej pracy.

Poza tym jestem dość zawiedziony tą konferencją. Wygląda na to, że nie ma u Was nawet nikogo chętnego do napisania porządnego programu, a to źle świadczy o przyszłym zaangażowaniu i aktywności...
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
(01.08.2019, 12:09)Ryszard Maj napisał(a): Poza tym jestem dość zawiedziony tą konferencją. Wygląda na to, że nie ma u Was nawet nikogo chętnego do napisania porządnego programu, a to źle świadczy o przyszłym zaangażowaniu i aktywności...

Jak już pisałem wcześniej zarówno ja jak i moi współpracownicy nie mamy obecnie czasu ponieważ jesteśmy na wyjazdach z dala od domów, więc program jest taki a nie inny.

Odpowiedz
Podczas konferencji w Holdburgu postanowiłem zawiązać porozumienie z panem von Eichenblattem. W wyniku niego partia Zentrum wystartuje z listy wyborczej BBWP. Nie oznacza to wszakże rozwiązania struktur partyjnych, a jedynie koalicję gdyż widzimy tutaj materiał na dalszą współpracę. Liczymy na to, że dzięki obustronnej współpracy zdołamy zrealizować program wyborczy i pomóc we wzmocnieniu naszej ojczyzny. Choć dzieli nas kilka drobnych kwestii ideologicznych, to przyświeca nam wspólny cel, jakim jest dalszy rozwój Suderlandu oraz utrzymanie znaczenia funkcji prezydenta w naszym ustroju.
Gregory Mykko - Senator XIII Kadencji Doktor Hab. Spraw Społecznych

Stań na grobie milionów i zapytaj ich, czy honor ma znaczenie. Ich cisza będzie odpowiedzią

[Obrazek: R827141.png]

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Pytają mnie, co ja sądzę o nowym projekcie na naszej scenie politycznej. Otóż odpowiadam, bardzo cieszy mnie ta inicjatywa, jest ona bardzo potrzebna w tych trudnych czasach. na przyszłość radzę więcej przykładać się do kwestii należytej kampanii wyborczej. 

Przejdę do krótkich sprostowań, gwoli ścisłości, mimo że projektu nie reprezentuję to jestem w stanie odpowiedzieć:

Panie Byfyj, żyjemy w mikroświecie, uznajemy zatem, że coś takiego jak Polska, jej myśli polityczne nie miały w ogóle miejsca. Tutaj się nasze idee liczą. Wydaje mi się, że Panu Hansowi nie chodziło o endecję w znaczeniu myśli Dmowskiego, myśli nacjonalistycznej co po prostu o podobieństwo nazw i motywów tj. demokracji i narodu

Panie Maj, w zdaniu przez Pana przytoczonym P. von Eichenblatt nigdzie przecież nie napisał: "my zrobiliśmy". Napisał? Gdzie napisał? To, że czynił pan coś z własnych pobudek i inicjatywy, chwała Panu za to, oby więcej było takich dyplomatów u nas, czynił Pan to jednak jako przedstawiciel naszego kraju oraz Resortu Spraw Zagranicznych. Wydaje mi się, że nikt Pańskich zasług tutaj sobie nie przywłaszczył. 

Podsumowując, każda nowa inicjatywa cieszy, ta też, to że inne partie garną się do tego wielkiego bezpartyjnego bloku też cieszy, program krótki, acz możliwy do realizacji w pełni. Cóż, zobaczymy, jak wyborcy ocenią tą ofertę programową i osobową. Życzę powodzenia!

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Plakat wyborczy:

[Obrazek: u4G0unL.jpg]

Odpowiedz
Topic Options