Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

KWW Teraz Mojsza bez hawajskiej+
Tongue 
Zanim znów zniknę na długie miesiące, chcę utworzyć prawdziwie bezpartyjny Komitet Wyborczy Wyborcy (tak, pojedynczego wyborcy, czyli mnie) Teraz Mojsza bez hawajskiej +.

Co mnie pchnęło do tego jakże nieracjonalnego kroku?
Spoglądając na miałkość programową moich konkurentów zarówno z (Bez)Partyjnego Bloku Współpracy Prezydenta Dmowskiego (BBWP Trzech Osób w Jednym Prezydencie) oraz koalicji Frontu Narodowego, Stronnictwa Demokratyczno-Narodowego i SPO (nie znam tego ostatniego skrótu, więc pewnie i tak jego rozwinięcia nie warto nigdzie szukać), czyli kanapowych ugrupowań pod nieformalnym przewodnictwem pana Schwarzengrau; stwierdziłem, że ludzie obiecują swoim wyborcom albo pustosłowie pełne patosu albo rzeczy niemożliwe do zrealizowania. Często też nie mają wcale żadnego programu i sami nie wiedzą, po co startują.
Pragnę tego nie zmieniać, aby nie zabierać im wszystkim szansy na wygraną, dlatego także nie przedstawiam żadnego programu. Jednakże i nawet moja nieskromna osoba chce połechtać swe ego, rzucając kiełbasę wyborczą w tłum wygłodniałych wyborców wilczurów chociaż przez krótką chwilę. Dlatego obiecuję, podpisując to inkaustem z herbacianych fusów - powołanie w ramach pracy senackiej Świata zepsutego, w którym będę przedstawiał najważniejszeniepowodzenia naszej oraz zagranicznej sceny politycznej i społecznej (po prostu podpisując się pod paszkwilem per Senator, będzie to lepiej brzmiało).

Głosuję na Teraz Mojsza bez hawajskiej +! Apeluję do pozostałych ugrupowań, takżenasiebiezagłosujcie!
Za wszystkie błędy, nieścisłości oraz literówki odpowiadają %
PS Proszę nie brać dosłownie do siebie pizzy hawajskiej, jak i moich słów - grozi niestrawnością.

Odpowiedz
Znając ciebie, to zapewne jest to jakaś kolejna prowokacja. A jeśli jednak się mylę, to widać zbyt dużo czasu z Dmowskim spędzałeś, skoro ubzdurało ci się, że Karl jest jakimkolwiek przywódcą w SDN. Druga opcja tym bardziej mi tu śmierdzi dużym prawdopodobieństwem, jako że dzielenie państwa na zwolenników i przeciwników prezydenta jest Stasiowi na rękę.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
(01.08.2019, 23:42)Ferdynand Dugosz napisał(a): Znając ciebie, to zapewne jest to jakaś kolejna prowokacja. A jeśli jednak się mylę, to widać zbyt dużo czasu z Dmowskim spędzałeś, skoro ubzdurało ci się, że Karl jest jakimkolwiek przywódcą w SDN.

Panie Ferdynandzie, dziękuję za zainteresowanie moim nieistniejącym programem niepartyjnym, jak i za płynące słowa wsparcia i otuchy. Pragnę jednakże zauważyć, że w tej odezwie do wilczurów, użyłem słowa "nieformalnym przewodnictwem", a nie "jakimkolwiek przywódcą". Nie potrzeba plakietki partyjnej prezesa, aby oddziaływać na masy ludzkie. Już sama silna osobowość i mocny charakter pana Schwarzengrau (którego z tego miejsca pozdrawiam) wystarczają, aby w sposób niezwykle wyrazisty wpływać na współobywateli. Dlatego użyta przeze mnie fraza miała służyć właśnie temu, co opisałem, a nie jakiemuś pejoratywnemu znaczeniu, które chce Pan przypisać Komitetowi Teraz Mojsza bez hawajskiej +.

Cytat:Druga opcja tym bardziej mi tu śmierdzi dużym prawdopodobieństwem, jako że dzielenie państwa na zwolenników i przeciwników prezydenta jest Stasiowi na rękę.

Dlatego to właśnie został powołany Komitet Teraz Mojsza bez hawajskiej +. Po to, aby przestać dzielić ludzi ze względu na poglądy i sympatie - zamiast głosować na Prezydenta czy kogoś tam innego - zagłosuj na Teraz Mojsza. Kiedyś będzie znaczącą siłą w Senacie Wink

Odpowiedz
Czyli tobie naprawdę się wydaje, że ja i Pavlos jesteśmy przeciwko prezydentowi dlatego, że Karl na nas wpłynął charyzmą?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
(02.08.2019, 00:15)Ferdynand Dugosz napisał(a): Czyli tobie naprawdę się wydaje, że ja i Pavlos jesteśmy przeciwko prezydentowi dlatego, że Karl na nas wpłynął charyzmą?

Komitet Teraz Mojsza bez hawajskiej + nie dysponuje taką wiedzą ani tym bardziej nie jest to zbyt istotne dla samego istnienia Komitetu. Dlatego trudno mi na to odpowiedzieć.

Odpowiedz
Jak wielkim żartem ten Komitet chce być? Jego komediowość mnie miażdży.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
Dobrze, że komitet nie postuluje programu hawajska+. Przecież ananas na pizzy to jest totalna głupota i jak dla mnie ohyda. Zobaczymy, jak komitet wypadnie w wyborach, pozostaje życzyć powodzenia.

PS. A cóż znaczy w ogóle ta "Mojsza"? To coś w stylu "moja racja jest mojsza" czy jakiś Pański neologizm?

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
(02.08.2019, 06:32)Norbert Byfyj napisał(a): Jak wielkim żartem ten Komitet chce być? Jego komediowość mnie miażdży.

To nie są żadne żarty. To samo życie. Po prostu jestem zdania, że mówca tak powinien skonstruować przemówienia, by wyczerpać temat, ale równocześnie nie wyczerpać słuchaczy. Wink

(02.08.2019, 09:48)Stanisław Dmowski napisał(a): Dobrze, że komitet nie postuluje programu hawajska+. Przecież ananas na pizzy to jest totalna głupota i jak dla mnie ohyda. Zobaczymy, jak komitet wypadnie w wyborach, pozostaje życzyć powodzenia.

PS. A cóż znaczy w ogóle ta "Mojsza"? To coś w stylu "moja racja jest mojsza" czy jakiś Pański neologizm?

Dziękuję za życzenia, chociaż paradoksalnie dzisiaj nie obchodzę urodzin. 
Wie Pan Prezydent, co to nostalgia? Takie uczucie, gdy wrócisz Pan do Ojczyzny na chwilę by upewnić się, że wyjazd nie był błędem? Ostatnio całkowicie mnie pochłonęła!

A co do zwrotu "Teraz Mojsza", to rzeczywiście jest to zaczerpnięte z tego filmowego klasyka - a dokładniej; to z mojej ulubionej symbolicznej sceny rozrywania Polski na kawałeczki. Tak właśnie widzę obecną scenę polityczną nie tylko w Polsce Wink

Pozdrawiam
KWW Teraz Mojsza bez hawajskiej+
PS Mam nadzieję, że zaopatrzył się Pan w spore ilości chłodni i lodówek przeznaczonych na te wszystkie trupy wyciągnięte z szafy - obecna fala upałów może im nie sprzyjać...
Smile

Odpowiedz
Kto jest przeciwnikiem pizzy z ananasem nie może liczyć na mój głos -_-.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
A słyszał Pan, że ananas wyszedł z puszki?
Hans von Eichenblatt - KRKiO, Senator XIII Kadencji, Gubernator Safez, KGP

Odpowiedz
Wyniki wyborcze okazały się łaskawe dla KWW Teraz Mojsza bez hawajskiej+. Nie poddajemy się i zaczynamy dalej działać. Chciałbym na początek pozdrowić siebie, jak i innych niegłosujących. 
Tym bardziej, że obecnie całe państwo zostało zdestabilizowane przez personalny konflikt Panów Schwarzengrau i Dmowskiego, który nie bójmy się użyć tego słowa - zasługuje na szczególne potępienie ze strony obywateli RS, jak i Komitetu Teraz Mojsza bez hawajskiej +. Wyciąganie brudów, intrygi, banowanie i usuwanie oponentów politycznych (jak i przypadkowych ludzi, vide Szarak) pokazuje, że każdy głos oddany na komitety związane z oboma wyżej wymienionymi personami oznaczał głos na destabilizację państwa, powszechne kolesiostwo, brudy, intryganctwo, stołki i przede wszystkim przedkładanie własnych interesów i korzyści ponad wszystko. A to wszystko bez wyczucia dobrego smaku i na dodatek pachnące ananasem (a nawet dwoma Wink ). 

KWW Teraz Mojsza bez hawajskiej+ podejmuje się niełatwej operacji obserwacji działań, które obecnie zachodzą w RS i nie będziemy się obawiać poinformowania opinii międzynarodowej, jak i pozostałych obywateli niezaangażowanych w tenże konflikt (kogoś na pewno da się odkopać z martwych, bo wszyscy żywi skoczyli sobie do gardeł)...
Wszystkich nas nie obrzucą ananasem!

Odpowiedz
Topic Options