Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Pikieta poparcia dla polityki kolonialnej
#1
Podczas protestów i wzbierających na sile napięć w Okręgu Ostlandzkim, w stolicy Republiki Suderlandu - Delilandzie, na placu Santo Deliland, zorganizowano pikietę poparcia dla polityki kolonialnej. Do pikietujących cały czas dołączają kolejni mieszkańcy Delilandu.
Zaczęto od odśpiewania hymnu, a następnie zebrani przystąpili do wykrzykiwania haseł poparcia dla polityki kolonialnej i nordackich samorządów. 
Na miejscu zjawili się również delilandcy członkowie "Białej Gwardii", którzy w mundurach organizacji paramilitarnej, przybyli ze sztandarami i odśpiewali swoją pieśń. Poza nimi zjawiają się także członkowie różnych partii oraz ruchów politycznych, manifestując swoją jedność i poparcie.

[Obrazek: merlin_150461070_943556cc-5189-4d09-9b9f...le=upscale]
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego


Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options