Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Niezadowolenie w SBW
#1
Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego z dniem dzisiejszym wydaje komunikat.

Cytat:Szanowni Obywatele!
Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego wyrażają duże niezadowolenie związane z działaniem Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Prezydentem. 
Funkcjonariusze, niezależnie od stopnia, nie życzą sobie tego, aby JE Hans von Eichenblatt pełnił funkcję Kierownika Resortu Spraw Wewnętrznych i decydował o naszym losie. 
Karl von Schwarzengrau od początku swego działania, zrobił wiele, aby Republika Suderlandu była bezpiecznym i silnym krajem.
Wybranie Hansa von Eichenblatta na funkcję Kierownika Resortu Spraw Wewnętrznych sprawi, że wypowiemy posłuszeństwo władzy.
Apelujemy o zachowanie powagi do Senatorów przy wyborze Kierownika Resortu Spraw Wewnętrznych.
Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego jak i cały Resort Spraw Wewnętrznych nie są narzędziem politycznym Prezydenta, ani jego sług, ażeby były kartą przetargową w relacjach Marszałka Karla von Schwarzengrau i Prezydenta Dmowskiego.
Nie godzi się, aby wspierający obecnego Prezydenta działali w myśl, że Karl von Schwarzengrau albo będzie lojalny Prezydentowi, albo Prezydent Go ukarze, odbierając mu kierownictwo resortowi i przekazując je zwyczajnej marionetce.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty