Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Usuwanie zagrożeń w Okręgu Ostlandzkim
#1
Konflikt w Okręgu Ostlandzkim dobiegł końca. W wynuku konfliktu, uszkodzeniu uległo wiele instalacji gazowych i elektrycznych. Niektóre zbiorniki wodne zostały zatrute. W lasach i miastach zalegają niewybuchy i sporadycznie dochodzi do pożarów.
Do Okręgu Ostlandzkiego przerzucona zostanie jednostka PSP stacjonująca na Uhrainie oraz jednostka nowo sformowana z niedawno zakupionych 4 wozów strażackich.
Łącznie w Okręgu Ostlandzkim znajdzie się 8 wozów strażackich.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options