Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Okręg Duchów
#1
Trwające 9 dni powstanie w Okręgu Ostlandzkim w dużym stopniu zniszczyło ten obszar. Z 3 miast, 2 zoatały niemalże całkowicie zniszczone. Jedynie stolica okręgu - Nordburg, uniknęła poważnych zniszczeń. 

Nordburg - w stolicy Okręgu Ostlandzkiego nie doszło do długich bitew na wyniszczenie. Nagły atak powstańczej brygady został szybko odparty. Mimo to, nie obyło się bez nalotów bombowych, a nawet użycia rakiet. 
Główna infrastruktura miejska, jak drogi, mosty, tory kolejowe lotnisko czy port, nie zostały uszkodzone. Całkowitemu zniszczeniu uległy natomiast 3 dzielnice, w tym nieczynna fabryka samolotów - cały budynek uległ zawaleniu.

Strandburg - walki w mieście trwały od początku powstania i zakończyły się dwa dni przed końcem powstania. Miasto było nieustannie bombardowane z powietrza jak i ostrzeliwane z morza. Użyto również rakiety wyposażonej w głowicę z gazem musztardowym. Walki przetoczyły się przez całe miasto, niszcząc prawie całe dzielnice. W Strandburgu doszło do kilku bitew pancernych i w mieście zalegają wraki czołgów. Według obserwatorów, Strandburg jest określany jako miasto bardziej zrujnowane niż Marwenabad.

Oststrandburg - miasto, o które toczyły się najcięższe walki, od pierwszego dnia powstania, do jego końca, gdzie triumfalnie suderlandcy żołnierze na gruzach ratusza wznieśli w górę narodową flagę.
W mieście trudno znaleźć chociaż jedną niezawaloną ścianę. Miasto było wystawione na nieustanny ostrzał z morza, a także bombardowania. Na miasto spadły również rakiety, a przez ostatnie 3 dni w mieście walczyła elitarna dywizja wyposażona w broń wsparcia oraz czołgi. Miasto zniszczone bardziej niż Strandburg i jest określane mianem "miasta bezdomnego".

W wyniku konfliktu poważnemu zniszczeniu uległy lasy i pola w promieniu ok. 30 kilometrów od Oststrandburga. Pod Nordburgiem nie doszło do walk, a pod Strandburgiem nie były one aż tak bardzo intensywne.
W oatstrandburdzkich lasach oraz na polach obie strony tworzyły prowizoryczne długie linie obronnej w postaci okopów oraz blokad. Dochodziło do brutalnych walk wręcz oraz obie strony celowo podpalały lasy. Poza tym na powstańcze pozycje w lasach dokonywano zmasowanych nalotów dywanowych.

Udało się pojmać ok. 10 000 jeńców. Pod nadzorem wojska oraz służb odpowiadających za bezpieczeństwo wewnętrzne, wykonają prace społeczne mające na celu naprawę zniszczeń.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options